A korról csak most értesültem. Lévén hogy tizenhat éves vagy egy kicsit nekem is változott a véleményem. Egy veled egykorú lány marhára nem tud belegondolni abba, hogy mi is lesz x év múlva, a pillanatnak él, persze ez is csak általánosítás. Summa summarum, tényleg legyen szerencsétek és boldog pár legyetek.
Egy barátom például (22 éves) most vesz el feleségül egy 34 éves családanyát, két gyermekkel, úton a saját gyermeke. Számomra ez is kurva furcsa, de már másfél éve boldog.
