d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Japánságok. > Yup!
Prev13940414243162Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jun 24 2008 11:45am
Quote (kopek66 @ Tue, 24 Jun 2008, 18:44)
ez nekem se esett le ohmy.gif
akkor már értem miért vonakodtak segíteni megmenteni


Mivel ugye az a hollow megszallta, ezer Rukia ment es ledofte, ezer Ganju azt hitte, hogy Rukia csak ugy "poenbol" olte meg, es ezert nem szerette A shinigamikat a Ganju. LOL. Nagyott koppant 8D
Member
Posts: 12,261
Joined: Sep 11 2006
Gold: 1,111.11
Jun 24 2008 11:49am
Quote (kabraxis6 @ Tue, Jun 24 2008, 07:45pm)
Mivel ugye az a hollow megszallta, ezer Rukia ment es ledofte, ezer Ganju azt hitte, hogy Rukia csak ugy "poenbol" olte meg, es ezert nem szerette A shinigamikat a Ganju. LOL. Nagyott koppant 8D


de ezt nemtudta meg ha jól emlékszem
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jun 24 2008 12:13pm
Jiraya meghalt sad.gif
Member
Posts: 12,261
Joined: Sep 11 2006
Gold: 1,111.11
Jun 24 2008 01:26pm
Quote (anyd @ Tue, Jun 24 2008, 08:13pm)
Jiraya meghalt sad.gif


látom olvasod a mangát smile.gif (de az még vhol 380 körül történt )

naruto reakciójára vagyok kiváncsi
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jun 24 2008 02:14pm
Quote (anyd @ Tue, 24 Jun 2008, 19:13)
Jiraya meghalt sad.gif


Ja, hogy az egy Naruto kari..

Akkor care.
Member
Posts: 575
Joined: Jun 24 2008
Gold: 92.00
Jun 24 2008 02:18pm
Shinseiki Evangelion.

Kommentek nélkül, n1 biggrin.gif
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jun 24 2008 02:18pm
Quote (anyd @ Tue, 24 Jun 2008, 19:13)
Jiraya meghalt sad.gif


omg spoiler'd -.-
Member
Posts: 12,261
Joined: Sep 11 2006
Gold: 1,111.11
Jun 24 2008 02:31pm
Quote (Nerz8 @ Tue, Jun 24 2008, 10:18pm)
omg spoiler'd -.-


te csak animét nézed?
btw abban most kurva fillér részek vannak és nagyon elvan maradva :S
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jun 24 2008 02:32pm
Quote (kopek66 @ Tue, 24 Jun 2008, 21:31)
te csak animét nézed?
btw abban most kurva fillér részek vannak és nagyon elvan maradva :S


y csak az animét nézem, valahogy a mangát nem élvezem ^^ btw, shippuuden 62-t láttam, és azok nem annyira fillerek imo...
Member
Posts: 4,074
Joined: Nov 1 2007
Gold: 151.21
Jun 24 2008 02:46pm
kopek66 te vagy az elo bizonyitek h az animek nagyon jook is tudnak lenni biggrin.gifD
Go Back To Magyar Topic List
Prev13940414243162Next
Add Reply New Topic New Poll