Két vak ül egy padon. Az egyik tüsszent egyet, mire amásik azt mondja:
- Nekem is nyiss egy sört!Fodrász a vendéghez:
- Milyen frizurát parancsol az úr?
- Oldalt legyen olyan, mint a fûrész foga! Elöl legyen leborotválva, a másik oldalonlegyen lépcsõs, és álljon a szélrózsa minden irányába!
- De uram! Én ilyen frizurát nem tudok csinálni!!!
Mire a vendég:
- Ne mondja, a múltkor sikerült!
Szibériában dolgozik két kubikos, egyszercsak ásásközben találnak egy üveg vodkát.
- Gyere, igyuk meg - mondja az egyik.
- Hülye vagy? Elvisznek mindkettõnket!
- Innen? Hová?
- Mit esznek reggelire a nagy szerszámmal megáldottférfiak?
- Én például rántottát. ^^
Az apáca ballag az erdei öszvényen visszafelé akolostorba, amikor megtámadja és megerõszakolja egy csavargó, majd nekiszegezi akérdést:
- Most vajon mit mondasz a nõvéreknek, amikor visszaérsz?
- Az igazságot. Azt, hogy megtámadott és háromszor megerõszakolt egy csavargó.
- Hogyhogy háromszor? - néz fel a csavargó?
- Ráérünk, nem?
- Hova tûnik el a fény, ha lekapcsolod a konyhában avillanyt?
- Nyisd ki a hûtõszekrény ajtaját, majd megtudod!
- Mi a mojzsa?
- Kityi, apjó, kenyéjdajab...
Egy orosz paraszt reggel kimegy a földre kapálni.Összeszedi magát, de a kapuban megáll:
- No! Lenin könyv nálam van, párttagsági nálam van, Pravda nálam van, mindenrendben! Mehetünk!
A falu végén ismét leellenõrzi magát:
- Lenin élete nálam van, párttagsági igazolvány nálam van, Pravda nálam van.Mehetek tovább!
Kiér a földekre, megint végignézi magát:
- Lenin élete nálam van, párttagsági nálam van, Pravda nálam van, minden rendben...Hû a p*csába, a kapát meg otthon felejtettem!
A kórházban fekvõ beteghez odamegy az orvos, és ígyszól:
- Na, van egy jó hírem meg egy rossz, melyiket mondjam elõbb?
- Hát, inkább a rosszat.
- Nos, az a helyzet, hogy nem tudunk segíteni, le kell vágni az egyik lábát...
- Jesszusom. és mi a jó hír?
- Van vevõ a papucsára!!
- Egy férfi felvételre jelentkezik ahaditengerészetnél, ezért megkérdezik tõle:
- Úszni tud?
- Miért, hajó nincs?
- Mi a különbség a veréb között?
- Mind a két szárnya teljesen egyforma, különösen a bal.
- Mi a különbség a golyó és a kockacukor között?
- Mind a ketto gömbölyu, kivéve a kockacukrot!
Két Andaxin rablóultizik egy tó fenéken. Hirtelenelrepül felettük egy lódobogás. Mi ebbol a tanulság? Nem szabad mosatlan napolyitenni.
Bemegy az arab a kocsmába:
- Ahra a bahra kharde ahrre Coca-Cola!
A csapos értetlenül bámul:
- Jéghideg micsodát akar?
A három jó cowboy lovagol a sivatagban:
- Elsonek megy Jack, arany lovon,
- Második Joe, ezüstön,
- Utánuk megy harmadiknak Charles Bronson.
xD
This post was edited by zsansaccount on Mar 13 2008 10:55am