d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Viccek Topic > Postolj Fárasztó Vicceket
Prev13940414243397Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,116
Joined: Jan 11 2008
Gold: 0.00
Mar 13 2008 10:33am
Kislany ül a szakdék széelen és nagyon sír.Odamegy hozzá 1 férfi.. kislaány miéert sírsz?
sad.gif(( apukám,anyukám leesett a szakadékba és meghaltak
mire a férdi feláll és húzza lefele a sliccét és mondja ez NEM A TE NAPOD biggrin.gif
Member
Posts: 11,030
Joined: Jan 20 2007
Gold: 10.49
Mar 13 2008 10:35am
Quote (shelby_33 @ Thu, 13 Mar 2008, 17:33)
Kislany ül a szakdék széelen és nagyon sír.Odamegy hozzá 1 férfi.. kislaány miéert sírsz?
sad.gif(( apukám,anyukám leesett a szakadékba és meghaltak
mire a férdi feláll és húzza lefele a sliccét és mondja ez NEM A TE NAPOD biggrin.gif


eleg morbid de nemrossz ^^
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Mar 13 2008 10:52am
Két vak ül egy padon. Az egyik tüsszent egyet, mire amásik azt mondja:
- Nekem is nyiss egy sört!


Fodrász a vendéghez:
- Milyen frizurát parancsol az úr?
- Oldalt legyen olyan, mint a fûrész foga! Elöl legyen leborotválva, a másik oldalonlegyen lépcsõs, és álljon a szélrózsa minden irányába!
- De uram! Én ilyen frizurát nem tudok csinálni!!!
Mire a vendég:
- Ne mondja, a múltkor sikerült!

Szibériában dolgozik két kubikos, egyszercsak ásásközben találnak egy üveg vodkát.
- Gyere, igyuk meg - mondja az egyik.
- Hülye vagy? Elvisznek mindkettõnket!
- Innen? Hová?

- Mit esznek reggelire a nagy szerszámmal megáldottférfiak?
- Én például rántottát. ^^

Az apáca ballag az erdei öszvényen visszafelé akolostorba, amikor megtámadja és megerõszakolja egy csavargó, majd nekiszegezi akérdést:
- Most vajon mit mondasz a nõvéreknek, amikor visszaérsz?
- Az igazságot. Azt, hogy megtámadott és háromszor megerõszakolt egy csavargó.
- Hogyhogy háromszor? - néz fel a csavargó?
- Ráérünk, nem?

- Hova tûnik el a fény, ha lekapcsolod a konyhában avillanyt?
- Nyisd ki a hûtõszekrény ajtaját, majd megtudod!

- Mi a mojzsa?
- Kityi, apjó, kenyéjdajab...

Egy orosz paraszt reggel kimegy a földre kapálni.Összeszedi magát, de a kapuban megáll:
- No! Lenin könyv nálam van, párttagsági nálam van, Pravda nálam van, mindenrendben! Mehetünk!
A falu végén ismét leellenõrzi magát:
- Lenin élete nálam van, párttagsági igazolvány nálam van, Pravda nálam van.Mehetek tovább!
Kiér a földekre, megint végignézi magát:
- Lenin élete nálam van, párttagsági nálam van, Pravda nálam van, minden rendben...Hû a p*csába, a kapát meg otthon felejtettem!

A kórházban fekvõ beteghez odamegy az orvos, és ígyszól:
- Na, van egy jó hírem meg egy rossz, melyiket mondjam elõbb?
- Hát, inkább a rosszat.
- Nos, az a helyzet, hogy nem tudunk segíteni, le kell vágni az egyik lábát...
- Jesszusom. és mi a jó hír?
- Van vevõ a papucsára!!


- Egy férfi felvételre jelentkezik ahaditengerészetnél, ezért megkérdezik tõle:
- Úszni tud?
- Miért, hajó nincs?

- Mi a különbség a veréb között?
- Mind a két szárnya teljesen egyforma, különösen a bal.

- Mi a különbség a golyó és a kockacukor között?
- Mind a ketto gömbölyu, kivéve a kockacukrot!

Két Andaxin rablóultizik egy tó fenéken. Hirtelenelrepül felettük egy lódobogás. Mi ebbol a tanulság? Nem szabad mosatlan napolyitenni.

Bemegy az arab a kocsmába:
- Ahra a bahra kharde ahrre Coca-Cola!
A csapos értetlenül bámul:
- Jéghideg micsodát akar?

A három jó cowboy lovagol a sivatagban:
- Elsonek megy Jack, arany lovon,
- Második Joe, ezüstön,
- Utánuk megy harmadiknak Charles Bronson.

xD banana.gif rofl.gif

This post was edited by zsansaccount on Mar 13 2008 10:55am
Member
Posts: 4,345
Joined: May 14 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Mar 13 2008 01:21pm
Quote (Vharimatras @ Thu, Mar 13 2008, 03:39pm)
Öreg néni haldoklik. Lejön hozzá három jótündér.
- Öreg néni, te egész életedben nagyon jó ember voltál, mindenkinek segítettél és mindenkivel kedves voltál. Most, hogy hamarosan meghalsz, eljöttünk és hoztunk neked egy ajándékot: kíváhatsz egyet.
- Hát... akkor legyenek szívesek... - kezdte az öreg néni, de mielőtt befejezte volna a mondatot, meghalt.
Így keletkeztek a szívbetegek..

A kétgyerekes család megy kirándulni. Egyszercsak elütnek egy rókát. A gyerekek megszólalnak:
- Csupa vér az ablak júj de jó júj de jó!
Mennek tovább elütnek egy őzikét:
- Csupa vér az ablak júj de jó júj de jó!
Mennek tovább egyszercsak defektet kapnak. Kimegy anyuka elkezdi szerelni az autót. Apuka rálép a gázra és elüti anyukát. Megszólal apuka:
- Csupa vér az ablak júj de jó júj de jó!
Agyerekek elkezdenek sírni.
- Miért sírtok gyerekek?
- Nem láttuk!

Piroska megy az erdőben. Elélép a farkas.
- Piroska, most megerőszakollak.
- Rajta!
A farkas végez. Piroska kérdezi:
- Na mi van, nem bírsz még egy menetet?
A farkas megbassza mégegyszer. Piroska mondja:
- Na, még egyet!
A farkas nekiáll, de a felénél lefordul Piroskáról és megdöglik. Másnap vadászok járják az erdőt. Megtalálják a farkast. Egyikük megszólal:
- Ki kéne már nyírni ezt a köcsög Piroskát. Ez már a negyedik farkasa a héten.

- Miből állapítod meg, hogy hány napos a vízihulla?
- Szívd meg az orrát, ha takony jön belőle, akkor egy hetes, ha agyvelő, akkor egy hónapos!

A pedofil megérkezik a Mennyországba. Odalép Szent Péter elé és megkérdi:
- A kis Jézuska merre van??????


Két boncmester beszélget munka közben:
- Te ennek a nőnek a csiklója olyan akár a kovászos uborka!
- Olyan nagy?
- Nem, olyan sós.

Egy pedofil mondja a másiknak:
- Az új csajom 11 éves. De olyan teste van, mint egy nyolcévesnek.

Mi a különbség a fekete- és a morbidhumor közt?
- Feketehumor: 1 kukában 10 csecsemő.
- Morbidhumor: 10 kukában 1 csecsemő.

- Mi az, két lába van és nagyon piros?
- Kettévágott ló.

A Mikulás megy az etiópokhoz. A gyerekek nagyon örülnek neki:
- Mikulás, Mikulás, de jó hogy jöttél, már három hete nem eszünk
rendesen.
- Nem esztek rendesen? Akkor csokit sem kaptok!




ez kurvanagy
biggrin.gif

need more
Member
Posts: 4,345
Joined: May 14 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Mar 13 2008 01:25pm
A kórházban fekvõ beteghez odamegy az orvos, és ígyszól:
- Na, van egy jó hírem meg egy rossz, melyiket mondjam elõbb?
- Hát, inkább a rosszat.
- Az a helyzet, hogy véletlenül a másik az az a jó lábát vágtuk le
- Jesszusom. és mi a jó hír?
- A másik már gyógyul
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Mar 13 2008 01:37pm
Quote (zsansaccount @ Thu, Mar 13 2008, 04:52pm)
Két vak ül egy padon. Az egyik tüsszent egyet, mire amásik azt mondja:
- Nekem is nyiss egy sört!






- Egy férfi felvételre jelentkezik ahaditengerészetnél, ezért megkérdezik tõle:
- Úszni tud?
- Miért, hajó nincs?

- Mi a különbség a veréb között?
- Mind a két szárnya teljesen egyforma, különösen a bal.

- Mi a különbség a golyó és a kockacukor között?
- Mind a ketto gömbölyu, kivéve a kockacukrot!

Két Andaxin rablóultizik egy tó fenéken. Hirtelenelrepül felettük egy lódobogás. Mi ebbol a tanulság? Nem szabad mosatlan napolyitenni.





lol ezek nagyon jok
Member
Posts: 10,507
Joined: Mar 18 2007
Gold: 50.00
Mar 13 2008 01:44pm
Két barát iszogat a bárpultnál.A sokadik pohár után egyik egyszer csak lehánnya a saját ingét.Teljesen elborzad,hogy ezért a felesége meg fogja ölni,nem tudja mit tegyen.Mondja a haverja:
- Van egy ötletem!Tegyél az inged zsebébe 50 dollárt,és mond azt a feleségednek,hogy egy idegen hányt le,de hogy kifizesse a mosási díjat, adott 50 dollárt.
Telik-múlik az idő, jól érzik magukat,isznak tovább. Miikor a férj haza megy, amint belép az ajtón a feleség egyből ráförmed,hogy mért olyan részeg disznó,hogy lehánnya magát.Mire a férj:
- Volt ott egy fickó, aki nem bírta a piát és lehányt,de kifizette a mosási díjat,50 dollát!Itt van az ingem zsebébe!
Belenyúl a feleség az ingzsebbe és 100 dollárt talál benne.Értetlenül kérdi:
- Nem azt mondtad , hogy 50 dollárt adott?
Feleli a férj:
- Ja! Volt ott egy másik csávó,az meg adott 50 dollárt, mert beleszart a gatyámba!


- Mit csinál a nő és a férfi ha egy padon üll?
- ?
- Közösül

Két férfi ül egymással szemben a vonaton. Az egyik panaszkodni kezd a másiknak, hogy ő rosszul van ha háttal ül a menetiránynak. A másik udvariasan felajánlja, hogy cseréljenek helyet. Kis idő múlva az udvarias utas lehányja a másikat.
- Ember! Miért nem mondta hogy maga is rosszul lesz, ha háttal ül a menetiránynak?
- Hát gondoltam, inkább én hányjam le magát, mint maga engem.

This post was edited by HuNooB on Mar 13 2008 01:46pm
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Mar 13 2008 01:45pm
Quote (HuNooB @ Thu, 13 Mar 2008, 20:44)
Két barát iszogat a bárpultnál.A sokadik pohár után egyik egyszer csak lehánnya a saját ingét.Teljesen elborzad,hogy ezért a felesége meg fogja ölni,nem tudja mit tegyen.Mondja a haverja:
- Van egy ötletem!Tegyél az inged zsebébe 50 dollárt,és mond azt a feleségednek,hogy egy idegen hányt le,de hogy kifizesse a mosási díjat, adott 50 dollárt.
Telik-múlik az idő, jól érzik magukat,isznak tovább. Miikor a férj haza megy, amint belép az ajtón a feleség egyből ráförmed,hogy mért olyan részeg disznó,hogy lehánnya magát.Mire a férj:
- Volt ott egy fickó, aki nem bírta a piát és lehányt,de kifizette a mosási díjat,50 dollát!Itt van az ingem zsebébe!
Belenyúl a feleség az ingzsebbe és 100 dollárt talál benne.Értetlenül kérdi:
- Nem azt mondtad , hogy 50 dollárt adott?
Feleli a férj:
- Ja! Volt ott egy másik csávó,az meg adott 50 dollárt, mert beleszart a gatyámba!



ez nagyon jóó rofl.gif
Member
Posts: 6,116
Joined: Jan 11 2008
Gold: 0.00
Mar 13 2008 01:46pm
Két renőr beszélget
1 cig..ány kelne át az úttesten mire egy kamion eluti visszatolat... elore megy visszatolat ..... eluti .... visszatolat
mire a rendor.
Uramisten Ilyen brutalis ÖNGYILKOSSÁGOT még nem láttam smile.gif

This post was edited by shelby_33 on Mar 13 2008 01:46pm
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Mar 13 2008 01:46pm
Quote (shelby_33 @ Thu, Mar 13 2008, 08:46pm)
Két renőr beszélhet
1 cig..ány kelne át az úttesten mire egy kamion eluti visszatolat... elore megy visszatolat ..... eluti .... visszatolta
mire a rendor.
Uramisten Ilyen brutalis ÖNGYILKOSSÁGOT még nem láttam smile.gif


biggrin.gif
Go Back To Magyar Topic List
Prev13940414243397Next
Add Reply New Topic New Poll