d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mennyit Eszel?
Prev13456718Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 14 2015 04:28am
Quote (fahri @ Jan 14 2015 10:20am)
3000ft


nemtom anya vette
:XD
van mézes ismerőse
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jan 14 2015 06:16am
Sztem valtozo, heti 6-8k huf (hetveget is beleveve) megy el kajara, bar ha itthon vagyok az mas, akkor lehet megvan a napi 2k nalam is. : D Na jo nem, inkabb csak a teli idoszakba.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 14 2015 06:23am
annyit h ma 8kor keltem és eddig egy banán
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 14 2015 06:25am
Quote (Vismajor @ 14 Jan 2015 13:23)
annyit h ma 8kor keltem és eddig egy banán


ugyan ez és a banán nélkül
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jan 14 2015 07:04am
Quote (Anarkin @ 14 Jan 2015 13:25)
ugyan ez és a banán nélkül


ha egesznap nem eszek del korul mar hanyingerem van, jol birjatok
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jan 14 2015 07:06am
Quote (Anarkin @ Jan 14 2015 02:25pm)
ugyan ez és a banán nélkül


hozok egy kis rizseshúst
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jan 14 2015 07:09am
eddig ma reggelire ket pizzasrud, vmi csokis lofasz es egy dobozos kola, ebedre jokai bableves, vmi rantott szelet rosztivel es termeszetesen mar tudnek ujra enni
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 14 2015 07:20am
bevágnék most egy jó kis hamburgert is
nincs nálam viszont pénz elkéne menni felvenni
viszont az automatátol meg visszafele kéne menni a jokis hamburgereshez
viszont az automata a mcdonalds mellett van

szemét élet
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
Jan 14 2015 08:06am
átlag napi 3000ft/család ( 2felnőtt, 1gyerek )
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jan 14 2015 08:09am
Quote (Fezmin @ 14 Jan 2015 15:06)
átlag napi 3000ft/család ( 2felnőtt, 1gyerek )


mennyi idos most a kisember? fiu/lany?

van egy 5 eves unokaocsem es teljesen keszen voltam, hogy mennyit tud enni :D

ilyen vasarnapi ebednel kozel annyit eszik mint en, palacsintabol konkretan tobbet
Go Back To Magyar Topic List
Prev13456718Next
Add Reply New Topic New Poll