Quote (Senee @ Jan 5 2015 01:01pm)
ti amugy mar euroban/dollarban tartjatok a penzeteket?!
annyit sikkasztanak meg nyomtatnak maguknak ezek a rákok hogy év végére lesz vagy 400ft 1 euro
nagymamám szokott néha eurót adni
olyankor örülök, hogy lassan 2 (nem smat féle) kiló az eurónak centje