d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Kis Segítség Kellene > Vállalkozók / Akinek Szülei Vállalkozók
Prev13456Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jan 4 2015 06:32pm
Quote (Vismajor @ 5 Jan 2015 01:31)
amúgy tamás néha tényleg olyan irritálóan arrogáns h pofon csapkodnám a faszommal
máskor meg tök jó arc
ezért vagyok én a tuti, én konstans retardált vagyok


Csak mert megmondom, ha eppen balfaszok vagytok, attol meg nem vagyok arrogans.

Ezt oszintesegnek hivjak.

(csak hozza vagytok szokva hogy finomkodok)

This post was edited by josheide on Jan 4 2015 06:33pm
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Jan 4 2015 06:36pm
Quote (josheide @ Jan 5 2015 12:32am)
Csak mert megmondom, ha eppen balfaszok vagytok, attol meg nem vagyok arrogans.

Ezt oszintesegnek hivjak.

(csak hozza vagytok szokva hogy finomkodok)


Köszönjük etalon
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 4 2015 06:37pm
Quote (josheide @ Jan 5 2015 01:32am)
Csak mert megmondom, ha eppen balfaszok vagytok, attol meg nem vagyok arrogans.

Ezt oszintesegnek hivjak.

(csak hozza vagytok szokva hogy finomkodok)


Nem, sajnos nagyon tévedsz
Azt, hogy balfaszunk meglehet mondani úgyis, hogy azt írom rá válaszul, hoghy "ja bazdmeg, fail, tényleg" nem pedig azt, hogy " JASDHUGFIZGFFZAS"
Ez az érv meghogy "őszinteségnek hívják" nagyban emlékeztet arra maikor jara ocsmányozta a nőmet, számon lett rajta kérve és akkor "anyám arra nevelt h őszinte legyek"
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jan 4 2015 06:40pm
Quote (rapiddani @ 5 Jan 2015 01:36)
Köszönjük etalon


semmiseg

Quote (Vismajor @ 5 Jan 2015 01:37)
Nem, sajnos nagyon tévedsz
Azt, hogy balfaszunk meglehet mondani úgyis, hogy azt írom rá válaszul, hoghy "ja bazdmeg, fail, tényleg" nem pedig azt, hogy " JASDHUGFIZGFFZAS"
Ez az érv meghogy "őszinteségnek hívják" nagyban emlékeztet arra maikor jara ocsmányozta a nőmet, számon lett rajta kérve és akkor "anyám arra nevelt h őszinte legyek"


Te meg megprobalsz osszemosni jaraval.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 4 2015 06:41pm
töltsétek ki a kérdőivet!!
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jan 4 2015 06:43pm
Quote (RRC @ 5 Jan 2015 01:41)
töltsétek ki a kérdőivet!!


A nagyapamekhoz meg igazan atugorhatnatok fat hasogatni.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 4 2015 07:16pm
Majd hnap kitoltom
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jan 5 2015 02:30am
Amúgy én gondoltam, hogy kitöltöm annak a cégnek a nevében, ahol melózom, de átböngésztem a kérdéseket és rájöttem, hogy egy csomó szubjektív dolog is van, amit lehet én máshogy látok, mint a tulajok.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 5 2015 02:54am
Quote (Vismajor @ 5 Jan 2015 01:31)
amúgy tamás néha tényleg olyan irritálóan arrogáns h pofon csapkodnám a faszommal
máskor meg tök jó arc
ezért vagyok én a tuti, én konstans retardált vagyok


röhögök

délután kitöltöm ezt a szart neked cp ))
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Jan 5 2015 02:57am
Quote (josheide @ Jan 5 2015 02:43am)
A nagyapamekhoz meg igazan atugorhatnatok fat hasogatni.


amúgy ki tudtad volna tölteni a kérdőívet? tehát szülők vállalkozók esetleg?
Go Back To Magyar Topic List
Prev13456Next
Add Reply New Topic New Poll