Quote (josheide @ Jan 5 2015 01:32am)
Csak mert megmondom, ha eppen balfaszok vagytok, attol meg nem vagyok arrogans.
Ezt oszintesegnek hivjak.
(csak hozza vagytok szokva hogy finomkodok)
Nem, sajnos nagyon tévedsz
Azt, hogy balfaszunk meglehet mondani úgyis, hogy azt írom rá válaszul, hoghy "ja bazdmeg, fail, tényleg" nem pedig azt, hogy " JASDHUGFIZGFFZAS"
Ez az érv meghogy "őszinteségnek hívják" nagyban emlékeztet arra maikor jara ocsmányozta a nőmet, számon lett rajta kérve és akkor "anyám arra nevelt h őszinte legyek"