d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Szalonna Bőre
Prev1345
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Jan 4 2015 05:35am
Quote (lacketto @ Jan 4 2015 12:45am)
ez a topic egyre gyomorforgatóbb
és egymás szaráról még nem is beszéltünk


nem tudod, mi a jó
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jan 4 2015 05:41am
Quote (cowding @ Jan 4 2015 12:21am)
csirkeláb a kedvencem a huslevesből

6-8 at megeszek ha nagy családi ebéd van és huslevest főznek


Igaz mar ezer eve nem ettem huslevest, de a csirkelabat regen nagyon szerettem en is, pedig nagyon finnyas voltam.
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Jan 4 2015 10:15am
Quote (cowding @ Jan 3 2015 11:21pm)
csirkeláb a kedvencem a huslevesből

6-8 at megeszek ha nagy családi ebéd van és huslevest főznek


szív a legjobb
1tányér húslevesbe 6-8db szív
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 4 2015 10:17am
Quote (Karan2_Returned @ Jan 4 2015 11:41am)
Igaz mar ezer eve nem ettem huslevest, de a csirkelabat regen nagyon szerettem en is, pedig nagyon finnyas voltam.


Quote (bamboo @ Jan 4 2015 04:15pm)
szív a legjobb
1tányér húslevesbe 6-8db szív


zuza máj sziv láb

meg a pulykanyak leves
omg az még milyen jo
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jan 4 2015 10:51am
En a labat nem szeretem, de a nyak + maj levesben n1. Na meg a kakashereporkolt.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1345
Add Reply New Topic New Poll