Quote (Karan2_Returned @ Jan 4 2015 11:41am)
Igaz mar ezer eve nem ettem huslevest, de a csirkelabat regen nagyon szerettem en is, pedig nagyon finnyas voltam.
Quote (bamboo @ Jan 4 2015 04:15pm)
szív a legjobb
1tányér húslevesbe 6-8db szív
zuza máj sziv láb
meg a pulykanyak leves
omg az még milyen jo