Quote (lacketto @ Dec 31 2014 01:30pm)
tudom hogy nem túl szép dolog hogy a saját topicodban a saját postodat dörgölöm a képedbe de nekem ez volt az egyik legemlékezetesebb.
Quote (jarabekg @ Dec 10 2014 06:51am)
most is töbmilliós megtakarításaim vannak, ha faszt akarnék verni pár évig megtehetném ^^
csak zselé vagy mert saját lábán áll, saját erőből boldogul