Quote (fahrii @ Dec 30 2014 10:50am)
2 hete nen edzettem
azthiszem eleg ha ennyit irok
Én most hosszú tespedés után megint elhatároztam, hogy megpróbálok rendesen járni. És igazából kb 3napig volt zárva a kondi csak.
(Amúgy miért nem veszel otthonra súlyzót?)