d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Life Decisions
Prev13456712Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 17 2014 10:24am
engem inkább az érdekelne, hogy miért csinálnak osztott képzést olyan cuccból, amivel nem lehet elhelyezkedni BSc-vel?
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Dec 17 2014 10:31am
Quote (Anarkin @ Dec 17 2014 05:24pm)
engem inkább az érdekelne, hogy miért csinálnak osztott képzést olyan cuccból, amivel nem lehet elhelyezkedni BSc-vel?


mert el elehet helyezkedni bscvel, csak áté szar szakirányt választott, amivel még mscvel is nehéz elhelyezkedni
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Dec 17 2014 10:31am
Quote (Anarkin @ Dec 17 2014 05:24pm)
engem inkább az érdekelne, hogy miért csinálnak osztott képzést olyan cuccból, amivel nem lehet elhelyezkedni BSc-vel?


ellehet, de nem félévre és szar fizetésért

Quote (jarabekg @ Dec 17 2014 05:31pm)
mert el elehet helyezkedni bscvel, csak áté szar szakirányt választott, amivel még mscvel is nehéz elhelyezkedni



ezért kéne msc, hogy másikra menjek

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Dec 17 2014 10:32am
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Dec 17 2014 10:34am
de nem értem ( nem olvastam el a postokat , csak az elsőt nagyjából) te nem gépészmérnökként végzel? bscvel is min 200k nettot lehet szedni vele
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Dec 17 2014 10:35am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Dec 17 2014 05:16pm)
és fizetnek ott szállást kaját etc?


igen, de azert az onkenteskedes sem olyan egyszeru ahogy leirja

egy igenyesebb helyet megloni ami rendesen levan papirozva ellenorizve etc. kb annyi munka mint melot talalni

nyilvan nem azokra a gapyearonkentes akarmikre gondolok amikert fizetni kell es amiken csokit osztasz a nepali gyerekeknek
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Dec 17 2014 10:37am
Quote (rapiddani @ Dec 17 2014 05:34pm)
de nem értem ( nem olvastam el a postokat , csak az elsőt nagyjából) te nem gépészmérnökként végzel? bscvel is min 200k nettot lehet szedni vele


azért nem ilyen egyszerű a helyzet szerintem, de ha tudsz ilyen állásajánlatot akkor szívesen fogadom

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Dec 17 2014 10:37am
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Dec 17 2014 10:39am
Quote (TresholdOfUniverse @ Dec 17 2014 05:35pm)
igen, de azert az onkenteskedes sem olyan egyszeru ahogy leirja

egy igenyesebb helyet megloni ami rendesen levan papirozva ellenorizve etc. kb annyi munka mint melot talalni

nyilvan nem azokra a gapyearonkentes akarmikre gondolok amikert fizetni kell es amiken csokit osztasz a nepali gyerekeknek


MIÉRT NEM LEHET AZ ÉLETBEN LEGALÁBB EGYSZER EGYSZERŰ VALAMI?! ;_;
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Dec 17 2014 10:39am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Dec 17 2014 04:37pm)
azért nem ilyen egyszerű a helyzet szerintem, de ha tudsz ilyen állásajánlatot akkor szívesen fogadom


hát én most voltam egy interjun, csak kiváncsiságból hogy gyakornokként mi a pálya ( itt győrbe) , nem is az audihoz mentem hanem egy angol céghez és ott mondtak GYAKORNOKI! fizura 120-160között

de audiba is 200at keresnek a kezdő niggerek, illetve 170+kafetéria asszem

This post was edited by rapiddani on Dec 17 2014 10:40am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Dec 17 2014 10:41am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Dec 17 2014 04:39pm)
MIÉRT NEM LEHET AZ ÉLETBEN LEGALÁBB EGYSZER EGYSZERŰ VALAMI?!  ;_;


mert még a halált sem adják ingyen

azt gondolod az öngyilkosság easy
hát nem az


amúgy azon fogok nevetni mikor majd a többi lurkó is innen kikerül (végez vagy dropout lesz) az egyetemről aztán szembesül azzal, hogy miről is pofáztam én egész végig
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Dec 17 2014 10:41am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Dec 17 2014 05:37pm)
azért nem ilyen egyszerű a helyzet szerintem, de ha tudsz ilyen állásajánlatot akkor szívesen fogadom


menjel el olyan fejvadasz cegekhez mint a randstad, mond el nekik mit szeretnel es lehet talalnak valamit
Go Back To Magyar Topic List
Prev13456712Next
Add Reply New Topic New Poll