Quote (Anarkin @ Dec 17 2014 05:24pm)
engem inkább az érdekelne, hogy miért csinálnak osztott képzést olyan cuccból, amivel nem lehet elhelyezkedni BSc-vel?
ellehet, de nem félévre és szar fizetésért
Quote (jarabekg @ Dec 17 2014 05:31pm)
mert el elehet helyezkedni bscvel, csak áté szar szakirányt választott, amivel még mscvel is nehéz elhelyezkedni
ezért kéne msc, hogy másikra menjek
This post was edited by BmA_BeMyAngel on Dec 17 2014 10:32am