Quote (Oberon_os @ 16 Dec 2014 22:19)
Miért kéne elvesztenie a munkáját? Szerinted mert 7 napból 6ban lesz nyitva, akkor 6/7-ed lesz a forgalom a továbbiakban? Nem lesz szombati csúcs amiért ugyanúgy több kasszást kell behívni?? Ez mondjuk sobertnorbert álma, fogyni fognak az emberek. Rly.
Quote (CyberPunk666 @ 16 Dec 2014 22:22)
Azért, mert egy tesco 24/7 nyitvatartásához sokkal több ember kell, mint a 16/6-hoz.
Ugyanis az előbbihez biztosítani kellett a 3 műszakos rendet mindenből. Most elég lesz a kettő is, és nem lesz szükség ennyire, azért mert többen vásárolnak, csak picit hosszabb lesz a sor. Nem kell több őr sem hozzá.
++++++++