d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Vasárnapi Boltbazárás
Prev13456713Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Dec 16 2014 03:18pm
Quote (Senee @ 16 Dec 2014 23:17)
ha bezárnának a boltba megenném az összes csipszet reggelre


Ha egy vegyiárú boltba zárnánk be, akkor honnan szereznél chipseT?
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Dec 16 2014 03:19pm
Quote (Karan2_Returned @ 16 Dec 2014 22:31)
Azert neha nem tul jo ha szombat este jut eszedbe valami vasarnapi program. Nem egyszer akartunk menni hirtelen felindulasbol egy vasarnapi grillezesre haverokkal, de zarva vannak a boltok ugyhogy hanyagoltuk inkabb a dolgot.


de igy elsö alkalom után nem tünt fel hogy vasárnap nincsenek nyitva?
vagy minden alkalommal kurvára meglepödtetek hogy HÁT EZ NINCS NYITVA NA BASSZA MEG
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Dec 16 2014 03:19pm
Quote (CyberPunk666 @ 16 Dec 2014 20:47)
Mit fogsz szólni, ha mindig otthon lesz, mert pont ő lesz, aki emiatt elveszti a munkáját?


Miért kéne elvesztenie a munkáját? Szerinted mert 7 napból 6ban lesz nyitva, akkor 6/7-ed lesz a forgalom a továbbiakban? Nem lesz szombati csúcs amiért ugyanúgy több kasszást kell behívni?? Ez mondjuk sobertnorbert álma, fogyni fognak az emberek. Rly.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 16 2014 03:22pm
kezdem meggyőzni magam, hogy milyen fasza lesz hogy a két napból az egyik megszűnik, amikor tudok vásárolni
vagy mégse?
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Dec 16 2014 03:22pm
Quote (Oberon_os @ 16 Dec 2014 23:19)
Miért kéne elvesztenie a munkáját? Szerinted mert 7 napból 6ban lesz nyitva, akkor 6/7-ed lesz a forgalom a továbbiakban? Nem lesz szombati csúcs amiért ugyanúgy több kasszást kell behívni?? Ez mondjuk sobertnorbert álma, fogyni fognak az emberek. Rly.


Azért, mert egy tesco 24/7 nyitvatartásához sokkal több ember kell, mint a 16/6-hoz.

Ugyanis az előbbihez biztosítani kellett a 3 műszakos rendet mindenből. Most elég lesz a kettő is, és nem lesz szükség ennyire, azért mert többen vásárolnak, csak picit hosszabb lesz a sor. Nem kell több őr sem hozzá.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Dec 16 2014 03:26pm
Quote (CyberPunk666 @ Dec 16 2014 09:18pm)
Ha egy vegyiárú boltba zárnánk be, akkor honnan szereznél chipseT?


oda nem zárnak be mert oda nem megyek be :XD

This post was edited by Senee on Dec 16 2014 03:42pm
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Dec 16 2014 03:27pm
Quote (Oberon_os @ 16 Dec 2014 22:19)
Miért kéne elvesztenie a munkáját? Szerinted mert 7 napból 6ban lesz nyitva, akkor 6/7-ed lesz a forgalom a továbbiakban? Nem lesz szombati csúcs amiért ugyanúgy több kasszást kell behívni?? Ez mondjuk sobertnorbert álma, fogyni fognak az emberek. Rly.


Quote (CyberPunk666 @ 16 Dec 2014 22:22)
Azért, mert egy tesco 24/7 nyitvatartásához sokkal több ember kell, mint a 16/6-hoz.

Ugyanis az előbbihez biztosítani kellett a 3 műszakos rendet mindenből. Most elég lesz a kettő is, és nem lesz szükség ennyire, azért mert többen vásárolnak, csak picit hosszabb lesz a sor. Nem kell több őr sem hozzá.


++++++++
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Dec 16 2014 03:29pm
amúgy boltbazárás? bezárnak a boltba vasárnap és nem jöhetsz ki?
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Dec 16 2014 03:30pm
Amúgy ezzel szerintem a tescok jól járnak, mert sokkal kevesebb üzemelési költség mellett fogják lebonyolítani ugyanazt a forgalmat.

Kevesebb villany, fűtés, bérköltség (javul a kasszások, árufeltöltők munkaidő kihasználása)...
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Dec 16 2014 03:31pm
Quote (RRC @ 16 Dec 2014 23:29)
amúgy boltbazárás? bezárnak a boltba vasárnap és nem jöhetsz ki?


már senee is lecsapta ezt a labdát...
Go Back To Magyar Topic List
Prev13456713Next
Add Reply New Topic New Poll