Quote (bbaallaaggee @ 15 Dec 2014 23:43)
Azért a 84 óra az kemény. Meg ez végre szintén kurvaszép
Nem értem amúgy a sok retardált miért keveri össze az összes órastílust, nem illik mindenhova elegáns, visszafogott óra
De egy letisztult, 'egyszeru' kulso tobb helyre veheto fel, mint az amilyet kev is akar. + ember fuggo is, hogy kinek mi all jol.