ha valaki nyíltan fideszes
és a nyílton van a hangsúly
-mert miért fideszes?! mert kap pénzt a csalásokból lopásokból, kedvezményezettje a maffiaállamnak
vagy csak hülye mint a fasz
ergo egy kibaszott bűnszervezetet éljenez ami embereket semmiz ki és álszent szar módon pofázik
ha nem nyíltan fideszes azzal semmi bajom mert természetes, hogy örül a jó pénznek ingyen de legalább nem pofázik
örüljön magában, hogy jó az élete a kibaszott maffia megoldja neki
e:
vagy még azért lehet fideszes mert jó állása van, jól él (amit SAJÁT MAGÁNAK köszönhet) és amúgy a politikához hülye mint a faszom, szociálisan érzéketlen
ergo neki jóvan így ahogy van
This post was edited by Senee on Dec 11 2014 02:27am