d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Dolgok Amiket Utálsz
Prev1345679Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Dec 10 2014 12:39pm
A náthás indiait utálom. Hangosan szívja vissza a taknyát, ha túlfolyik azt pedig szétkeni a kezén. A művelt informatikus indiai is ezt csinálja.
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Dec 10 2014 03:15pm
Quote (xGurke @ 10 Dec 2014 18:53)
Ha hozzám érnek (főleg az arcomhoz, azt nagyon gyűlölöm)
Amikor leül mellém valaki a buszon/metrón/villamoson/vonaton/előadáson/akárhol
Amikor nem tudok 1 nap legalább egyszer lefürödni, fogat és hajat mosni
Amikor valaki hangosan eszik
Horkolás
Szipogás


egy jó csaj:D
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Dec 10 2014 03:19pm
Quote (Akizk @ Dec 10 2014 09:15pm)
egy jó csaj:D


fuj
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Dec 10 2014 05:58pm
ha kettőre zárják az ajtót/kaput
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Dec 10 2014 06:05pm
idegesitem magam minden aprosagon, ahelyett, hogy leszarnam. ettol sokkal jobb lesz es nem kapok agyrakot sem
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Dec 10 2014 10:03pm
hangos beszéd
dübörgés a lakásban akárhonnan
tiszteletlenség (nem köszön, szavadba vág, segítséget nem köszöni meg etc)
ha valaki nem igényes a kajára (fél óra alatt összebassza azt ami alsó hangon egy óra lenne, max lángon főz, ilyenek)

van még sok dolog de ezek a legidegesítőbbek.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Dec 10 2014 11:07pm
Azt ha orvoshoz kell mennem, mert valamire nem eleg a 'hazi gyogymod'.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Dec 11 2014 02:00am
ha valaki hisz a kuruzslasban
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Dec 11 2014 02:12am
ha valaki nyíltan fideszes
és a nyílton van a hangsúly

-mert miért fideszes?! mert kap pénzt a csalásokból lopásokból, kedvezményezettje a maffiaállamnak
vagy csak hülye mint a fasz

ergo egy kibaszott bűnszervezetet éljenez ami embereket semmiz ki és álszent szar módon pofázik

ha nem nyíltan fideszes azzal semmi bajom mert természetes, hogy örül a jó pénznek ingyen de legalább nem pofázik
örüljön magában, hogy jó az élete a kibaszott maffia megoldja neki




e:
vagy még azért lehet fideszes mert jó állása van, jól él (amit SAJÁT MAGÁNAK köszönhet) és amúgy a politikához hülye mint a faszom, szociálisan érzéketlen
ergo neki jóvan így ahogy van

This post was edited by Senee on Dec 11 2014 02:27am
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Dec 11 2014 02:28am
Quote (fahrii @ Dec 10 2014 07:02pm)
Ez meg tavaji sztori, azota mar veszem a lányok jeleit.


Ezt be kene kereteztetni
Go Back To Magyar Topic List
Prev1345679Next
Add Reply New Topic New Poll