Quote (josheide @ 9 Dec 2014 12:49)
Nem tapasztaltak semmilyen üzemzavart.
Ugyanakkor nehéz volt a leszálláshoz megfelelő környezetet találni. Nem lett volna ugyanis szerencsés ha egy melegvízforrás megolvasztotta volna alattuk a jeget, és a fagyos óceánba merült volna a hajó.
Órákig repültek, míg az őrmester végül egy kicsi, de megbízhatónak tűnő fennsíkon tette le a hajót. A biztonságos szárazföld csupán pár kilóméter átmérőjű terület volt. Szabad szemmel is könnyen belátható, jól védhető hely.
Kovássy, aki az első felderítő csapat tagja volt hívta fel a pilóta figyelmét a sziklák között található kisebb-nagyobb barlangokra.
"Előfordulhat, hogy itt a M.E.S.H.en kívül más életformával is találkozni fogunk."
Erre felkészülvén védelmi állást kezdtek kialakítani az egység tagjai, Jarabek műszaki tiszt vezetésével, aki éppen a radartorony felállításán ügyködött, hogy feltudják térképezni a bolygó felszínét, amit az űrből nem tudtak megtenni valamiféle zavaró energia miatt. Csillag őrmester és Kovássy kadét régről ismerték egymást és az őrmester tisztában volt Kovássy képességeivel ideiglenesen megtette tizedessé, hogy vezethesse a felderítő akciókat, ezt követően a felderítő osztag kétfős csoportokra oszlott és 8-an négy irányba indultak el. Kovássy tizedes mellé Balla közlegényt osztották be. Szkafanderekre nem volt ugyan szükség, mert oxigéndús lélegezhető atmoszférája volt a bolygónak, viszont az elviselhetetlen hideg miatt annyira be volt mindenki bugyolálva a fehér álcaruhájába, hogy nem is ismerték volna fel egymást, ha nem lett volna rangjelzés a vállukon. El is indultak hát a felderítők útjukra és ahogy lassan távolodtak a fehér ruhájuk beleolvadt a hófödte tájba és szépen lassan eltűntek a láthatáron, immáron csak rádióval tudtak kommunikálni egymással. Amikor Balla közlegény előrement és felért a hágó tetejére ...
javallom akkor legyen úgy, hogy a ti postjaitok az enyém után következnek
This post was edited by Cpt_Ghost on Dec 9 2014 06:57am