d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ciki E-life Események > Játékos Karriered Szégyenfoltjai
Prev13456712Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Nov 28 2014 05:24am
Quote (anyd @ 28 Nov 2014 13:16)
Aki nem néz meg 1-2 igenjó animét az olyan nagyságrendű dolgokból marad ki kb mint a 9.0 fölötti imdb filmek


Igen pl Akira, NGE, Cowboy Bebop, de nem Death Note meg Bleach.

mivé váltam

This post was edited by ElCapitano on Nov 28 2014 05:24am
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Nov 28 2014 05:25am
Quote (ElCapitano @ Nov 28 2014 12:24pm)
Igen pl Akira, NGE, Cowboy Bebop, de nem Death Note meg Bleach.

mivé váltam


ergo proxy, steins gate, samurai champloo
nem kell szégyellni

amugy death notet én pl nagyon szeretem, kb 4x láttam gyere rám

This post was edited by anyd on Nov 28 2014 05:25am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 28 2014 05:26am
az az anime is jó ameikben kardos csajok ilyen demonok ellen küzdenek
az emberek félnek a kardos csajoktol is mert félig démonok ök is(?)

mindegyik csajnak egy szám a neve lol


nemtom mi a cime de azt vegigneztem




vagy nem is a neve a szám hanem az az erejét mutatja
1s a legerősebb és akkor ugy gyengülnek és a föszereplö vmi 512 :XD

This post was edited by Senee on Nov 28 2014 05:27am
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Nov 28 2014 05:30am
Quote (anyd @ 28 Nov 2014 13:25)
ergo proxy, steins gate, samurai champloo
nem kell szégyellni

amugy death notet én pl nagyon szeretem, kb 4x láttam gyere rám


ergo proxy elment, bár amennyire tetszett az elején a vége felé annyira ellaposodott
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Nov 28 2014 05:34am
Quote (ElCapitano @ Nov 28 2014 12:30pm)
ergo proxy elment, bár amennyire tetszett az elején a vége felé annyira ellaposodott


nekem pont a legvége tetszett kb egyedül. inkább a steins gatet és samusai champloot nézd meg
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 28 2014 05:35am
Quote (Senee @ Nov 28 2014 11:26am)
az az anime is jó ameikben kardos csajok ilyen demonok ellen küzdenek
az emberek félnek a kardos csajoktol is mert félig démonok ök is(?)

mindegyik csajnak egy szám a neve lol


nemtom mi a cime de azt vegigneztem




vagy nem is a neve a szám hanem az az erejét mutatja
1s a legerősebb és akkor ugy gyengülnek és a föszereplö vmi 512 :XD


megvan!!!! claymore


Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Nov 28 2014 05:38am
Quote (Senee @ Nov 28 2014 11:04am)
bejoinoltam baalrunba amit lac2uSka hirdetett hun1en és direkt a szörnyek közé nyitotta a tpt és azon nevetett hogy az emberek meghaltak
én nem haltam meg de azóta is egy sebhely ez a szívemen

:XDGXDMG


:thumbsup:
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Nov 28 2014 05:38am
Quote (anyd @ 28 Nov 2014 13:34)
nekem pont a legvége tetszett kb egyedül. inkább a steins gatet és samusai champloot nézd meg


samurai champloo is nagyon fasza el is felejtettem! de hát CB. egyik készítője követte el
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Nov 28 2014 05:40am
egyszer nem tauntoltam a bosst
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 28 2014 05:44am
lol meg cod2-ben nekem volt legjobb statom, lazáztam
s&d mód volt épp és már csak én voltam életben a csapatbol (mindenki engem nézett)
hallottam h az egyik epuletben mozgolodik az ellenfel erre megfogom a granatot, kihuzom, kezben tartom kicsit es eldobom... ajtofelfarol visszapattant és felrobbantam :XD:XD:X:DX:DX:DX:DX:
such skill
Go Back To Magyar Topic List
Prev13456712Next
Add Reply New Topic New Poll