Quote (ElCapitano @ Nov 28 2014 12:24pm)
Igen pl Akira, NGE, Cowboy Bebop, de nem Death Note meg Bleach.
mivé váltam
ergo proxy, steins gate, samurai champloo
nem kell szégyellni
amugy death notet én pl nagyon szeretem, kb 4x láttam gyere rám
This post was edited by anyd on Nov 28 2014 05:25am