d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Megyek Epp A Bmere > Valaki Nem Akar Talalkozni?
Prev134567Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Nov 21 2014 07:03am
Quote (Baleee @ Nov 21 2014 02:00pm)
Felizgatsz. Meg a vegen beiratkozok oda is.


en olyan szakra jarok, ahol 125-bol 115 ember actually elvezi is, aztan ker meg egy kis repetat

veluk kb egy sort nem tudnek meginni ^^
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Nov 21 2014 07:05am
azért a gdf instakuka mindenhol
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Nov 21 2014 07:05am
ma nem megyek a bmere

akar valaki találkozni? xD
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 21 2014 07:08am
Quote (CyberPunk666 @ 21 Nov 2014 15:02)
Rohadtul mindegy, hogy hol szerzed a diplomát.

A BME-n csak azért hülyítik az embereket ezzel a szöveggel, hogy igazolják valamivel, hogy miért kell kibírnod azt a sok szemétkedést.


Konnyebb legyen elviselni lelkileg a 100bol 5 pomtos zhkat, Mi

Xdddddd
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 21 2014 07:10am
Quote (Baleee @ 21 Nov 2014 15:08)
Konnyebb legyen elviselni lelkileg a 100bol 5 pomtos zhkat, Mi

Xdddddd


De a gyerek még büszke is volt rá, az a durva benne.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Nov 21 2014 07:15am
Quote (CyberPunk666 @ 21 Nov 2014 15:02)
Rohadtul mindegy, hogy hol szerzed a diplomát.

A BME-n csak azért hülyítik az embereket ezzel a szöveggel, hogy igazolják valamivel, hogy miért kell kibírnod azt a sok szemétkedést.


hát ez kurvára nem igaz, de mindegy

szerinted anarkin miért az eltére jár és nem valami szar fősulira?
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 21 2014 07:20am
Quote (Cpt_Ghost @ 21 Nov 2014 12:56)
igazabol geci mindegy, mert ugyan ezzel a diplomaval lehetsz cegvezeto is, meg vmi szar berert nyomkodhatod az excel tablazatokat valami random cegnel
ember>diploma


kapcsolatok > ember > diploma
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 21 2014 07:21am
Quote (RRC @ 21 Nov 2014 15:15)
hát ez kurvára nem igaz, de mindegy

szerinted anarkin miért az eltére jár és nem valami szar fősulira?


Anarkin a képességeivel ugyanennyit elért volna valami szar fősulin is.
pti-t nem indítanak minden szar fősulin amúgy.

Quote (josheide @ 21 Nov 2014 15:20)
kapcsolatok > ember > diploma


ez erősen szakfüggő

This post was edited by CyberPunk666 on Nov 21 2014 07:22am
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 21 2014 07:23am
Quote (CyberPunk666 @ 21 Nov 2014 15:21)
Anarkin a képességeivel ugyanennyit elért volna valami szar fősulin is.
pti-t nem indítanak minden szar fősulin amúgy.



ez erősen szakfüggő


Elegge.
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Nov 21 2014 07:27am
>nem latin szakosnak lenni 2014-ben
Go Back To Magyar Topic List
Prev134567Next
Add Reply New Topic New Poll