Quote (jarabekg @ Nov 17 2014 10:31pm)
avgy eltorod valamidet, nem esz el vele orvoshoz, aztan 60 evig fajni fog, es olyan leszel mint sylke
:DDd
Quote (Baleee @ Nov 17 2014 10:29pm)
De amugy this, marmint ace, ha levonjak a TB-t, meg egyebkent is minden szart, tejelsz eleget es akkor meg ha ertelmes ellatast akarsz tejelj ezen felul es az elso meg olyan, mint ha kukaba menne?_?
En csak siman nem jarok orvoshoz, megdoglok, majd vmikor valamiben azt csa.
igen de levonják tőled azt a pénzt amit nem is használsz fel
meg még a chipsemre is adót tesznek
te ugyis ilyen vegyészmérnök vagy nem csinálj vmi akkora bonbát ami kicsi betok menni vele a parlamentbe de szétviszi az egészet
kinézzük a programfüzetböl mikor van bent az összes faszfej és deotnálom magam a faszba