d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Yolo Reset Team > Hc/chc
Prev13456710Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Nov 23 2014 11:02am
Quote (beni @ Nov 23 2014 05:58pm)
diablo 3-al játszottam egy órát havernál

aztán rájöttem, hogy ez már nagyon nem ugyanaz :(


akkor megnyugtatlak
tobb kozos van d2-ben meg poeban, mint d3-ban

e:

Quote (Baleee @ Nov 23 2014 05:59pm)


Lel, van egyket peniszvero nobrain crit build, de alapjaban elegge josh a poe.


az nem peniszvero, hanem skillbuild

This post was edited by Taszilo.^ on Nov 23 2014 11:03am
Member
Posts: 2,708
Joined: Feb 16 2008
Gold: 2,280.00
Nov 23 2014 04:13pm
Holnap (november 24. hétfő) este 8-tól 11-ig ladderreset training-et tartunk (Euro server Hardcore LoD) a másnapi éles menethez :)

ha vkinek van kedve, hozzon egy pucér lvl1 karit, oszt jutunk amíg jutunk...
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 23 2014 04:14pm
Majd krealok ra egy accot es beirom.
Member
Posts: 2,708
Joined: Feb 16 2008
Gold: 2,280.00
Nov 24 2014 04:10pm
Ma este 8:30-tól 11-ig edzettünk a holnapi resetre :)

ha vkinek HC Euro ladder LoD-hoz van kedve, még jöhet, de fun lesz így is...
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 24 2014 04:12pm
Jaja, korrekt volt, nem siettunk, meg sok olyan 'baki' volt, ami miatt elhuzodott a game, pl wp keresgeteseknek semmi ertelmet nem lattam, ha igy utolag belegondolok, meg ilyenek. Meg nyilvan a BO barb nem nagyon tudott egy ido utan soloba menni mas iranyba addig, ameddig trappal mentem. Na mindegy, aki jon, aki nem szarokbele, holnap reset, mi megyunk.
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Nov 24 2014 05:12pm
Quote (ToldiSenior @ Nov 24 2014 12:13am)
Holnap (november 24. hétfő) este 8-tól 11-ig ladderreset training-et tartunk (Euro server Hardcore LoD) a másnapi éles menethez :)

ha vkinek van kedve, hozzon egy pucér lvl1 karit, oszt jutunk amíg jutunk...


ottleszek
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Nov 24 2014 05:13pm
Quote (ToldiSenior @ 25 Nov 2014 00:10)
Ma este 8:30-tól 11-ig edzettünk a holnapi resetre :)

ha vkinek HC Euro ladder LoD-hoz van kedve, még jöhet, de fun lesz így is...


ez mit jelent? fekvőtámaszoztatok, te meg üvöltötted, hogy egy kettő?
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 25 2014 12:57am
Azert rohogok. A jsp Diablo II/Discussion/HC reszeben, a reset team topic az spamtopic... Ok.
Member
Posts: 9,506
Joined: Feb 4 2007
Gold: 14,569.00
Nov 25 2014 08:18am
hányan vagytok, milyen karaktorral? lehet csatlakoznék
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 25 2014 08:22am
Ketten. Gyere.


Toldisenior barb/sork majd kiderul
En meg trap.

+filler
Go Back To Magyar Topic List
Prev13456710Next
Add Reply New Topic New Poll