d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Diablo Film
Prev13456716Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 15 2014 02:41pm
Quote (sylke @ 15 Nov 2014 22:36)
:DDD
látom átjött a film ironiája
szerintem nézd meg megint és probáld értelmezni, de most tök komolyan
zseniális film


10+ éve nem láttam, de megnézem, hátha tényleg csak azért nem jött át több egy sima akciófilmnél, mert még gyerek voltam.

Quote (Cpt_Ghost @ 15 Nov 2014 22:23)
?_?
hol klisés az sc2 sztorija egyebkent? Ilyen csavart kb sehol nem lattam meg amit a mengsk raynor kerrigan trio csinalt
Jo oke, jon a nagy gonosz es most lekell gyozni, de akkor ennyi erovel ne irjunk konyveket meg ne csinaljunk filmeket.


Én szeretem a történetet, de nem tudom filmen elképzelni. Lenne benne akció meg a szerelmi szál kidomborítva és megölné az egészet.
De ez az én véleményem.

A rush a hajsza is nagy csalódás volt, miközben mindenki imádta. Nekem elvette az egész hangulatát csak annyi, hogy modern számítógépes felvételek voltak a futamok eredeti felvételek helyett.
Hazavágta számomra a filmet.
De egy laikusnak könnyed délutáni szórakozás volt.
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Nov 15 2014 02:46pm
Quote (beni @ Nov 15 2014 08:34pm)
http://www.legendary.com/news/warcraft-at-blizzcon

http://www.legendary.com/uploads/films/warcraft/wc_logo_web_news_880x440.jpg


10 eve jelentettek be
ha most elkezdik a diablo-t filmesiteni az unokaink talan lathatjak is
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 79.11
Nov 15 2014 02:48pm
Többet várnánk tőle mint amit kapnánk ebben biztos vagyok. De azért csak elmennék moziba ha vetítenék.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 15 2014 02:51pm
Ha lenne benne pok+azmo run, akkor sikeres lenne.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 15 2014 02:53pm
Quote (CyberPunk666 @ 15 Nov 2014 21:41)
10+ éve nem láttam, de megnézem, hátha tényleg csak azért nem jött át több egy sima akciófilmnél, mert még gyerek voltam.



Én szeretem a történetet, de nem tudom filmen elképzelni. Lenne benne akció meg a szerelmi szál kidomborítva és megölné az egészet.
De ez az én véleményem.

A rush a hajsza is nagy csalódás volt, miközben mindenki imádta. Nekem elvette az egész hangulatát csak annyi, hogy modern számítógépes felvételek voltak a futamok eredeti felvételek helyett.
Hazavágta számomra a filmet.
De egy laikusnak könnyed délutáni szórakozás volt.


stop autista ok
ne legyel mar ilyen mint ezek a neckbeard buzik hogy mar egybol szar ha valamiben van erzelmi szal is

szerintem kurva jó filmet lehetne csinálni belőle. Egy ilyen brief pre-history (kb mint amikor a starwars elején megy a szöveg) és akkor belecsöppenünk James Raynor helyébe pont oda ahol elkezdődik a játék, megy a rebellió, belehet hozni szépen a kerrigan szálat azt kicsit boncolgatni, hogy üssön amikor new gettysburgben beüt a szar ... stb eleg jol meglehetne csinalni, csak akarni kell. (Bár semmiképpen nem férne bele egy filmbe normálisan sajnos)
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Nov 15 2014 02:53pm
Ha olyan lenne mint az uj blizz bame trailere ahol a Disney kisfiu van meg a majom akkor tuti nem, de ha mondjuk w3 atvezeto videoi, wow, sc cin.trsilerjei minoseget hozna akkor eleg drool lenne.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 15 2014 02:55pm
Quote (ElCapitano @ 15 Nov 2014 22:53)
Ha olyan lenne mint az uj blizz bame trailere ahol a Disney kisfiu van meg a majom akkor tuti nem, de ha mondjuk w3 atvezeto videoi, wow, sc cin.trsilerjei minoseget hozna akkor eleg drool lenne.


Amugy nekem is ez jutott eszembe.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 15 2014 02:58pm
Quote (ElCapitano @ 15 Nov 2014 21:53)
Ha olyan lenne mint az uj blizz bame trailere ahol a Disney kisfiu van meg a majom akkor tuti nem, de ha mondjuk w3 atvezeto videoi, wow, sc cin.trsilerjei minoseget hozna akkor eleg drool lenne.


https://www.youtube.com/watch?v=nB16vlKUpjQ
:drool:
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 15 2014 02:59pm
Quote (Flutter @ Nov 15 2014 09:46pm)
10 eve jelentettek be
ha most elkezdik a diablo-t filmesiteni az unokaink talan lathatjak is


Gondolom el sem kezdték forgatni. Egy diablo film is volt már terítéken, de aztán elhalt az egész.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 15 2014 03:07pm
Quote (Cpt_Ghost @ 15 Nov 2014 22:53)
stop autista ok
ne legyel mar ilyen mint ezek a neckbeard buzik hogy mar egybol szar ha valamiben van erzelmi szal is

szerintem kurva jó filmet lehetne csinálni belőle. Egy ilyen brief pre-history (kb mint amikor a starwars elején megy a szöveg) és akkor belecsöppenünk James Raynor helyébe pont oda ahol elkezdődik a játék, megy a rebellió, belehet hozni szépen a kerrigan szálat azt kicsit boncolgatni, hogy üssön amikor new gettysburgben beüt a szar ... stb eleg jol meglehetne csinalni, csak akarni kell. (Bár semmiképpen nem férne bele egy filmbe normálisan sajnos)


Mint írtam nekem ez a véleményem.
Nincs bajom vele, ha van benne egy kis érzelmi szál, csak a hollywoodi megoldással van bajom, ahol mindig túldomborítják.
Vannak jó filmek, jó érzelmi szállal, de egy rakás filmet basztak már el vele.

Egy starcraft story hollywoodi stílusban:
jim-sarah szerelem szál indítása, bó'dogság. <persze ilyen elhúzott klisé fosként>
Szomorú elszakadás, agonizálás. <extraként árulás>
Egymásratalálás és bosszú a gonoszon, aki elválasztotta őket.

Az egész megspékelve olyan akciójelenetekkel, hogy egyedül lőnének le ugrándozva szaltózgatva hatszáz ellenfelet.


Ez mind benne van a storyban, de a tálalása ennyire egyszerű és elbaszott lenne, mint ahogy leírtam. [ugye mennyire el lehet kúrni egy jó storyt, ha a hangsúlyokat elmozdítjuk?]
Ne mond, hogy nem történt már meg ez így a filmgyártás történetében vagy ezerszer.
Így csinálnak egy komplex történetből egy hollywoodi fost.

Quote (ElCapitano @ 15 Nov 2014 22:53)
Ha olyan lenne mint az uj blizz bame trailere ahol a Disney kisfiu van meg a majom akkor tuti nem, de ha mondjuk w3 atvezeto videoi, wow, sc cin.trsilerjei minoseget hozna akkor eleg drool lenne.


Elég durva belegondolni, de egy warcraft 3 vagy starcraft videó a mai napig jobban üt, mint az újak. Még a d2 videói is jobban tetszenek a hároménál.
Egyedül a wow az ami szerintem a wod eddigi klipjeivel hozza a szintet.

De videóban szerintem egyértelműen rosszabb lett a blizz. <az csak hab a tortán, hogy azok ráadásul kurvarégiek és még így is jók>


Még mindig emlékszem arra, ahogy elgurult artas apjának véres koronája... Pedig iszonyatosan régen játszottam vele.

This post was edited by CyberPunk666 on Nov 15 2014 03:10pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev13456716Next
Add Reply New Topic New Poll