Quote (Benyoka @ 23 Nov 2014 09:31)
Egyrészről nemtudom, hogy mikor van a reset, én azt írtam, hogy szívesen csatlakoznék 16-30 után ha még van hely.
Másrészről nem tudtam, hogy itt csak ilyen kibaszott celebnek van hely, neharagudjál már öcsém, hogy nem írtam le a személyi számomat és lakcímemet, te büdös paraszt.
Menj vissza oda ahonnan jottel es frocsogj ott, ty