d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Xx 420 Swag Xx Reset Team Lanparty
Prev13456714Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Nov 16 2014 10:52am
Quote (ElCapitano @ Nov 16 2014 05:07pm)
Nincs gepem lel, deq kozben ipadrol tudom tolni a melegpornot ha az ok.


egy ures szamitogephazat tudok vinni neked, a latszat kedveert
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 22 2014 03:35pm
bump
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 22 2014 03:37pm
Quote (josheide @ 22 Nov 2014 22:35)
bump


hánykor kezdenénk?
Member
Posts: 14,833
Joined: Sep 18 2008
Gold: 623.00
Nov 22 2014 03:45pm
Szivesen csatlakoznék, amennyiben eu sc-ről lenne szó.
Blizz sorccal jönnék, kedden 16-30tól megfelel, kb éjfélig, ha jók vagyunk addig szerintem bőven végeznénk :P
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Nov 22 2014 07:25pm
Quote (Benyoka @ Nov 22 2014 11:45pm)
Szivesen csatlakoznék, amennyiben eu sc-ről lenne szó.
Blizz sorccal jönnék, kedden 16-30tól megfelel, kb éjfélig, ha jók vagyunk addig szerintem bőven végeznénk :P


foleg, h 10 utan van a reset
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Nov 22 2014 07:46pm
Quote (Coolface @ Nov 23 2014 02:25am)
foleg, h 10 utan van a reset


nem
reset akkor van amikor benyóka ráér szóval 16:30tól
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 23 2014 12:35am
Quote (Benyoka @ 22 Nov 2014 22:45)
Szivesen csatlakoznék, amennyiben eu sc-ről lenne szó.
Blizz sorccal jönnék, kedden 16-30tól megfelel, kb éjfélig, ha jók vagyunk addig szerintem bőven végeznénk :P


te ki a fasz vagy
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Nov 23 2014 02:25am
Quote (Cpt_Ghost @ 23 Nov 2014 08:35)
te ki a fasz vagy



koszoskoszos a friendje szoval biztos trusted arc
Member
Posts: 14,833
Joined: Sep 18 2008
Gold: 623.00
Nov 23 2014 02:31am
Egyrészről nemtudom, hogy mikor van a reset, én azt írtam, hogy szívesen csatlakoznék 16-30 után ha még van hely.
Másrészről nem tudtam, hogy itt csak ilyen kibaszott celebnek van hely, neharagudjál már öcsém, hogy nem írtam le a személyi számomat és lakcímemet, te büdös paraszt.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 23 2014 02:36am
Quote (Benyoka @ 23 Nov 2014 09:31)
Egyrészről nemtudom, hogy mikor van a reset, én azt írtam, hogy szívesen csatlakoznék 16-30 után ha még van hely.
Másrészről nem tudtam, hogy itt csak ilyen kibaszott celebnek van hely, neharagudjál már öcsém, hogy nem írtam le a személyi számomat és lakcímemet, te büdös paraszt.


Menj vissza oda ahonnan jottel es frocsogj ott, ty
Go Back To Magyar Topic List
Prev13456714Next
Add Reply New Topic New Poll