d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Overwatch Blizzard Etc
Prev1345
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 12 2014 06:39am
Quote (xGurke @ Nov 12 2014 01:38pm)
Bar  d3ra legalabb kifogas h penzt keresnek vele a userek
Ha ez nem lenne akkor max 10 neckbeard blizzard faggot jatszana vele


márnem keresnek vele pénzt mégis játszanak vele
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 12 2014 06:40am
Quote (Vismajor @ Nov 12 2014 12:39pm)
márnem keresnek vele pénzt mégis játszanak vele


Lol, hh?
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 12 2014 06:41am
Quote (Vismajor @ 12 Nov 2014 13:39)
márnem keresnek vele pénzt mégis játszanak vele


hanyan ?
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Nov 12 2014 06:45am
Quote (Vismajor @ Nov 12 2014 12:39pm)
márnem keresnek vele pénzt mégis játszanak vele


nemismerem
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Nov 12 2014 08:59am
Quote (xGurke @ 12 Nov 2014 13:50)
Valamelyuk nap par percet azzal toltottem fbn, h anamy ismeroseit bongesztem

Az itteni rak a kozelebe se er annak ami ott kaptam


akkor be is jelöllek, hogy még többet láss

Quote (xGurke @ 12 Nov 2014 13:49)
Nem csak a lovoldozosokben LEL


gyere 1v1 geci
Go Back To Magyar Topic List
Prev1345
Add Reply New Topic New Poll