Quote (anyd @ Nov 10 2014 06:06am)
Empatizalsz a helyzetevel?
Quote (jarabekg @ Nov 10 2014 08:25am)
az a ficko egy funkcionalis szellemi/ertelmi fogyatekos, tokeletes lelki vezetod lehet
igen
nekem nem kell vezető
amúgy itt lakik ő is fehérváron, 3 utcával arrébb
:XD