d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Izmos Vitatopic Attempt # 2 > Vote Or Die
Prev13456712Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 8 2014 05:06am
Quote (josheide @ Nov 8 2014 09:32am)
Tegyuk fel, hogy ugyanarra lesznek kepesek a munkaban. Csupan az ut ami soran oda jutottak mas.


És ugyanolyan motiváltak, ugyanolyan a külsejük, a soft-skilljeik, stb stb?

Hopsz ezt még akartam folytatni, de elküldtem a választ véletlen....



This post was edited by beni on Nov 8 2014 05:08am
Member
Posts: 445
Joined: Oct 14 2014
Gold: 0.00
Nov 8 2014 05:38am
Quote (beni @ Nov 8 2014 01:06pm)
És ugyanolyan motiváltak, ugyanolyan a külsejük, a soft-skilljeik, stb stb?

Hopsz ezt még akartam folytatni, de elküldtem a választ véletlen....


Ezegyszer elnezem neked beni
De tobbet ne foduljon elo

Quote (josheide @ Nov 8 2014 08:47am)
Csak hogy tisztazzuk: mindketten ugyanolyan eredmenyeket ertek el az oktatasuk soran, hiszen Anna kompenzalta a szuletesi hatranyat a tarsadalmi elonyevel.

Meg igy is ot favorizalnad ?


Pont annat favourizalnam
De hogy ezeket honnan tudom roluk az megint mas kerdes
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 8 2014 05:43am
Quote (xGurke @ 8 Nov 2014 13:02)
van jó válasz : anna, mert ő jobb volt az ágyban


Suliban ült mellettem egy anna 2 évig, és neki az elsők között nőttek meg a mellei.
Nem volt egy hú-de-jó csaj, de 14 évesen már komoly tőgyei voltak. Annyira azért jó volt, hogy elfoglaljam magam órán a csöcseire meredve.
Amikor mellé ültettek javult is a magatartásom. Lekötötte a figyelmemet az a két dinnye méretű alma formájú cucc.

hm... anna... hm...
Meg is nézem fb-n mi lett velük azóta. hátha tovább nőttek.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 8 2014 05:44am
Quote (CyberPunk666 @ Nov 8 2014 12:43pm)
Suliban ült mellettem egy anna 2 évig, és neki az elsők között nőttek meg a mellei.
Nem volt egy hú-de-jó csaj, de 14 évesen már komoly tőgyei voltak. Annyira azért jó volt, hogy elfoglaljam magam órán a csöcseire meredve.
Amikor mellé ültettek javult is a magatartásom. Lekötötte a figyelmemet az a két dinnye méretű alma formájú cucc.

hm... anna... hm...
Meg is nézem fb-n mi lett velük azóta. hátha tovább nőttek.


post pic
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 8 2014 05:47am
Quote (beni @ 8 Nov 2014 13:44)
post pic


Na akkor Anna, akit innentől már Kannának fogok hívni - utalva az ütközőire - elvégezte az IR-t a covinuson, meg a Japán szakot az ELTÉn.
egyetlen kép van róla fbn, ahol egy csomó távol-keleti veszi körül, és takarásban van a mellkasa.

Hogy fogom így megnézni őket?

Be kéne jelölni, de azt meg nem akarom.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 8 2014 05:48am
Quote (CyberPunk666 @ Nov 8 2014 11:47am)
Na akkor Anna, akit innentől már Kannának fogok hívni - utalva az ütközőire - elvégezte az IR-t a covinuson, meg a Japán szakot az ELTÉn.
egyetlen kép van róla fbn, ahol egy csomó  távol-keleti veszi körül, és takarásban van a mellkasa.

Hogy fogom így megnézni őket?

Be kéne jelölni, de azt meg nem akarom.


Majd en bejelolom
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 8 2014 05:49am
Quote (CyberPunk666 @ Nov 8 2014 12:47pm)
Na akkor Anna, akit innentől már Kannának fogok hívni - utalva az ütközőire - elvégezte az IR-t a covinuson, meg a Japán szakot az ELTÉn.
egyetlen kép van róla fbn, ahol egy csomó  távol-keleti veszi körül, és takarásban van a mellkasa.

Hogy fogom így megnézni őket?

Be kéne jelölni, de azt meg nem akarom.


nem baj, az arcát is ratelhetjük
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 8 2014 05:53am
Quote (beni @ 8 Nov 2014 13:49)
nem baj, az arcát is ratelhetjük


Nem lett szebb (nincs mit ratelni), de kicsi a világ, szóval kihagyom.

Tudod, corvinus, elte...


Ki a fene gondolta volna, hogy az egyetemen akivel összehaverkodtam 3 éve az balee egyik gyerekkori barátja, akivel már vagy 7-8 éve itt fórumozunk.
<itt még a lakhely is 160km-es különbséget jelent...>

This post was edited by CyberPunk666 on Nov 8 2014 05:55am
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 8 2014 06:00am
Quote (CyberPunk666 @ Nov 8 2014 12:53pm)
Nem lett szebb (nincs mit ratelni), de kicsi a világ, szóval kihagyom.

Tudod, corvinus, elte...


Ki a fene gondolta volna, hogy az egyetemen akivel összehaverkodtam 3 éve az balee egyik gyerekkori barátja, akivel már vagy 7-8 éve itt fórumozunk.
<itt még a lakhely is 160km-es különbséget jelent...>


pm-ben jöhet azért, ha véletlen ismerném akkor sem fogom elmondani
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 8 2014 06:08am
Quote (beni @ 8 Nov 2014 14:00)
pm-ben jöhet azért, ha véletlen ismerném akkor sem fogom elmondani


pmed.

A másik barátom (a kettőből aki van) úgy lett, hogy fél éve együtt toltuk a diablót, amikor megkérdeztem hol lakik, és kiderült, hogy kb 500 méterre tőlem, meg van egy csomó közös ismerősünk is <ő mutatta be a feleségemet nekem, neki volt osztálytársa>. [heti asszonyság post letudva]

Szóval tényleg sosem tudhatod ki-kit ismer véletlenül :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev13456712Next
Add Reply New Topic New Poll