d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Anarkin Ace Gurke Cp666 Etc
Prev1345679Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Nov 6 2014 01:37pm
Quote (xGurke @ Nov 6 2014 08:36pm)
de bazdmeg, amíg 1 nyelvet ismer biztosan és az is olyan, amit manapság már alig használnak, addig ne akarjon 200-300k-nál többet keresni :D


jó nem ő írja ezeket igazából hanem én XD

én meg lófaszt se tudok az egészről



szóval akkor ne várjon többet 2-300k-nál, ezis hasznos info!
Member
Posts: 56
Joined: Oct 25 2014
Gold: 0.00
Nov 6 2014 01:38pm
Csak a Jobbik testvérem!
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 6 2014 01:38pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ Nov 6 2014 07:37pm)
jó nem ő írja ezeket igazából hanem én XD

én meg lófaszt se tudok az egészről



szóval akkor ne várjon többet 2-300k-nál, ezis hasznos info!


ha egy életképes nyelvet ismerne, akkor se nagyon kaphatna többet szerintem KEZDŐKÉNT, de ehhez a részhez én még nem nagyon tudok hozzászólni

This post was edited by xGurke on Nov 6 2014 01:39pm
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Nov 6 2014 01:39pm
Quote (xGurke @ Nov 6 2014 08:38pm)
ha egy életképes nyelvet ismerne, akkor se nagyon kaphatna többet szerintem, de ehhez a részhez én még nem nagyon tudok hozzászólni


anarkin is vagy félmillát keres és ő is nemrég fejezte be az egyetemet nem? sőt lehet még be se fejezte


valahogy csak meglehet oldani akkor!
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 6 2014 01:39pm
Quote (xGurke @ 6 Nov 2014 21:36)
de bazdmeg, amíg 1 nyelvet ismer biztosan és az is olyan, amit manapság már alig használnak, addig ne akarjon 200-300k-nál többet keresni :D


Ezt nem tudom szóval csak tippelem, de szerintem a gyakornoki idő csak a felvételi beszélgetésen számít sokat, a bértárgyalásnál már csak a főállást szokták nézni, nem?

Quote (BmA_BeMyAngel @ 6 Nov 2014 21:39)
anarkin is vagy félmillát keres és ő is nemrég fejezte be az egyetemet nem? sőt lehet még be se fejezte


valahogy csak meglehet oldani akkor!


Anarkin senior, mert ő egy ilyen munkahelyeről ment egyetemre. Asszem középfokúval kezdte és van vagy 10 év tapasztalata. <meg 4-esekkel végezte az eltét>

This post was edited by CyberPunk666 on Nov 6 2014 01:41pm
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Nov 6 2014 01:39pm
Quote (SzebbJovot @ Nov 6 2014 09:36pm)
Vesszen Trianon!


visszafoglaljuk Trianont édes testvérem!
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 6 2014 01:41pm
Quote (CyberPunk666 @ Nov 6 2014 07:39pm)
Ezt nem tudom szóval csak tippelem, de szerintem a gyakornoki idő csak a felvételi beszélgetésen számít sokat, a bértárgyalásnál már csak a főállást szokták nézni, nem?


valószínűleg így van
mivel ha semmi tapasztalatod nincs, mint mondjuk gyakornok, akkor a bérről már nem is nagyon beszélgettek :D
Member
Posts: 56
Joined: Oct 25 2014
Gold: 0.00
Nov 6 2014 01:41pm
Quote (Jancsipapa @ Nov 6 2014 09:39pm)
visszafoglaljuk Trianont édes testvérem!



Vissza a magyar-japán határokat!
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Nov 6 2014 01:53pm
Quote (CyberPunk666 @ Nov 6 2014 08:39pm)

Anarkin senior, mert ő egy ilyen munkahelyeről ment egyetemre. Asszem középfokúval kezdte és van vagy 10 év tapasztalata. <meg 4-esekkel végezte az eltét>


na ezt pl nem tudtam


Quote (SzebbJovot @ Nov 6 2014 08:41pm)
Vissza a magyar-japán határokat!


röhögök
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Nov 6 2014 02:06pm
Quote (SzebbJovot @ 6 Nov 2014 20:41)
Vissza a magyar-japán határokat!


:DDD
Go Back To Magyar Topic List
Prev1345679Next
Add Reply New Topic New Poll