Quote (xGurke @ 6 Nov 2014 21:36)
de bazdmeg, amíg 1 nyelvet ismer biztosan és az is olyan, amit manapság már alig használnak, addig ne akarjon 200-300k-nál többet keresni

Ezt nem tudom szóval csak tippelem, de szerintem a gyakornoki idő csak a felvételi beszélgetésen számít sokat, a bértárgyalásnál már csak a főállást szokták nézni, nem?
Quote (BmA_BeMyAngel @ 6 Nov 2014 21:39)
anarkin is vagy félmillát keres és ő is nemrég fejezte be az egyetemet nem? sőt lehet még be se fejezte
valahogy csak meglehet oldani akkor!
Anarkin senior, mert ő egy ilyen munkahelyeről ment egyetemre. Asszem középfokúval kezdte és van vagy 10 év tapasztalata. <meg 4-esekkel végezte az eltét>
This post was edited by CyberPunk666 on Nov 6 2014 01:41pm