Quote (Cpt_Ghost @ 6 Nov 2014 13:42)
Te vagy a hulye, meg a tobbi tudatlan suttyo aki 100ra hasznalja a kilot.
Amit bajcli mondott, szleng.
Quote (RRC @ 6 Nov 2014 13:43)
Kilot a ciganyok hasznaljak btw
Ugyan ez.
Quote (TuskesVanek @ 6 Nov 2014 13:44)
attól még nem lesz igazad, hogy vergődsz
tanuld meg, hogy mi mit jelent, vagy ha nem megy akkor ne használd, ty
Te meg befoghatnád a pofádat mert senki nem kérdezett, megint te jöttél ide pofázni úgyhogy kotródj innen, ty.
Quote (bajcli @ 6 Nov 2014 13:44)
de egyebkent szerintem mindenki tisztaban van vele, hogy a kilo- az ezerszeres prefixuma, nem hinnem, hogy pl a kilometer barki szerint 100 meter lenne
igy epult be valamiert a szlengbe aztan annyi, csak tullepnek rajta
Ez, de itt úri buzik vannak akik tökéletesen beszélik a Magyart és a szlenget tűzzel vassal irtják.