d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Auto Vs. Motor
Prev13456719Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Nov 6 2014 07:46am
nevetek
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Nov 6 2014 07:47am
Quote (anyd @ 6 Nov 2014 14:45)
A kilót?


a kilohatvanat
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Nov 6 2014 07:49am
Quote (Cpt_Ghost @ 6 Nov 2014 13:42)
Te vagy a hulye, meg a tobbi tudatlan suttyo aki 100ra hasznalja a kilot.

Amit bajcli mondott, szleng.


Quote (RRC @ 6 Nov 2014 13:43)
Kilot a ciganyok hasznaljak btw

Ugyan ez.

Quote (TuskesVanek @ 6 Nov 2014 13:44)
attól még nem lesz igazad, hogy vergődsz

tanuld meg, hogy mi mit jelent, vagy ha nem megy akkor ne használd, ty


Te meg befoghatnád a pofádat mert senki nem kérdezett, megint te jöttél ide pofázni úgyhogy kotródj innen, ty.

Quote (bajcli @ 6 Nov 2014 13:44)
de egyebkent szerintem mindenki tisztaban van vele, hogy a kilo- az ezerszeres prefixuma, nem hinnem, hogy pl a kilometer barki szerint 100 meter lenne

igy epult be valamiert a szlengbe aztan annyi, csak tullepnek rajta


Ez, de itt úri buzik vannak akik tökéletesen beszélik a Magyart és a szlenget tűzzel vassal irtják.
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Nov 6 2014 07:50am


kilós milka szelet
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Nov 6 2014 07:51am
Quote (TuskesVanek @ 6 Nov 2014 13:50)
http://www.chocablog.com/wp-content/uploads/2008/06/milka-cream-1.jpg

kilós milka szelet


Te istenverte nyomorék, hányszor kell még elpofázni hogy ez szleng? Nem érted? A fejedet a falba beleverném egy párszor hogy megértsd te nyomorék.

/e

Mint mondtam, megint te jöttél ide vergődni mikor senki nem hívott.
A kocsmás hasonlat most is játszik, de megint ignorálni fogod mert te milyen geci okos vagy 15 évesen.

This post was edited by Smat on Nov 6 2014 07:52am
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Nov 6 2014 07:51am
Motor feel >>> autot vezetni
Ofc ezt nem erti aki meg nem motorozott huzamosabb ideig
De ha nem motoroztam volna nem lenne titán a lábamban de nem bantam meg
Most egyenlore kocsizom, majd akarok A korlatlan jogsit motorra es akkor utana egy chopper fele motor 1000 ccm++
Kocsibol apam volvo s80-jat imadom, szoval a realis alom egy olyan
Nem megvalosithato alom 2 lottonyeremeny nelkul pedig bugatti veyron vagy hennessey venom gt
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Nov 6 2014 07:52am
Quote (Smat @ Nov 6 2014 02:51pm)
Te istenverte nyomorék, hányszor kell még elpofázni hogy ez szleng? Nem érted? A fejedet a falba beleverném egy párszor hogy megértsd te nyomorék.


imádom ahogy vergődsz te fogyatékos :D
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Nov 6 2014 07:52am
van mind2
de a motromat már kinőttem, kéne tavasszal egy ybr125

vagy maradok a kétüteműnél az élvezet kedvéért, és cagiva planet


de mindehhez kurvára be kéne fejeznem az A2-t, sehol nem tartok még
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 6 2014 07:52am
Quote (Smat @ 6 Nov 2014 14:51)
Te istenverte nyomorék, hányszor kell még elpofázni hogy ez szleng? Nem érted? A fejedet a falba beleverném egy párszor hogy megértsd te nyomorék.


En a helyedben nem hasznalnek ilyen felrevezeto szlenget mert a vegen meg rogzul benned es problemaid lehetnek kesobb mittudomen a banki ugyintezes soran.
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Nov 6 2014 07:52am
Quote (cowding @ Nov 6 2014 01:51pm)
Motor feel >>> autot vezetni
Ofc ezt nem erti aki meg nem motorozott huzamosabb ideig
De ha nem motoroztam volna nem lenne titán a lábamban de nem bantam meg
Most egyenlore kocsizom, majd akarok A korlatlan jogsit motorra es akkor utana egy chopper fele motor 1000 ccm++
Kocsibol apam volvo s80-jat imadom, szoval a realis alom egy olyan
Nem megvalosithato alom 2 lottonyeremeny nelkul pedig bugatti veyron vagy hennessey venom gt


életed
Go Back To Magyar Topic List
Prev13456719Next
Add Reply New Topic New Poll