Quote (Flutter @ Nov 5 2014 11:56am)
ezt mar kb tizedjere latom toled
attol hogy a postok 80%-a szar/spam/troll/flame nem kell isteniteni senee copy paste-jait
amikor 1-2 topicban beszarik a postblocker es elolvasom par postjat rajovok meg mindig ugyanaz a kreten troll mint 1 eve volt
Szivesebben olvasgatom szena postjait, mint gurke vanek bogeset, sylt, etc