Quote (Coolface @ Nov 5 2014 12:12am)
en is gondoltam, hogy beleolvasok.
nagyon beteg vagy azert el lehet olvasni mert nem hihetetlenul nagy butasagok vannak benne?
kivancsi lennek mi lehetett a fonok fejeben
Nem mondanám betegnek. Ferdített logikák vannak benne, alaposan alátámasztva, de van rengeteg érdekes kijelentés hitler életérol. Közel sem foglalkozik végig fajelmélettel, inkább megfogalmazza mi a rossz a világon, es hogy lehetne javitani rajta. Tulajdonkeppen egy zsenialois kampanyszoveg
Quote (sylke @ Nov 5 2014 12:41am)
fanni hagyományai
de csak azér, hogy a 2. oldal után már kivánja a halált
Ez valami csajnak a naploja, igaz tortenet, nem? Haverom meselt rola, nekik kotelezo olvasmany volt.
nemtudom hogy igaz történet-e, de ha igen, akkor remélem jol megrugdosták amiér le is irta