d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Könyvek > Lol Rofl
Prev1345
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Nov 4 2014 05:12pm
Quote (anyd @ Nov 4 2014 10:29)
én a felénél tartok. kiváncsiságból elkezdtem olvasni


en is gondoltam, hogy beleolvasok.
nagyon beteg vagy azert el lehet olvasni mert nem hihetetlenul nagy butasagok vannak benne?
kivancsi lennek mi lehetett a fonok fejeben
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Nov 4 2014 05:23pm
a jadviga parnajat hogy ne nagyon szenvedjen a paraszt hanem gyors halala legyen

egyebken fogalmam nincs, altalaban csak full pleb muveket olvasok

This post was edited by Flutter on Nov 4 2014 05:24pm
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Nov 4 2014 05:41pm
fanni hagyományai
de csak azér, hogy a 2. oldal után már kivánja a halált
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Nov 4 2014 10:11pm
Quote (anyd @ Nov 4 2014 03:16pm)
Ha ajánlanod kellene egy könyvet embereknek, amit haláluk előtt olvassanak el, mi lenne az?
Lehetőleg 1-2 mondatos ajánlóval.

Nekem Dale carnige - Sikerkalaúz első kötete az amit ajánok mindenkinek. Rengeteg érdekes dolog van benne arról, hogy az emberek hogyan működnek, és nincs tulmisztifikalva.


az a brit 200 kotetes lexikon

azt olvassak el
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Nov 4 2014 11:41pm
[QUOTE=Coolface,Nov 5 2014 12:12am]en is gondoltam, hogy beleolvasok.
nagyon beteg vagy azert el lehet olvasni mert nem hihetetlenul nagy butasagok vannak benne?
kivancsi lennek mi lehetett a fonok fejeben[/QUOTE]

Nem mondanám betegnek. Ferdített logikák vannak benne, alaposan alátámasztva, de van rengeteg érdekes kijelentés hitler életérol. Közel sem foglalkozik végig fajelmélettel, inkább megfogalmazza mi a rossz a világon, es hogy lehetne javitani rajta. Tulajdonkeppen egy zsenialois kampanyszoveg
QUOTE=sylke,Nov 5 2014 12:41am]fanni hagyományai
de csak azér, hogy a 2. oldal után már kivánja a halált[/QUOTE]

Ez valami csajnak a naploja, igaz tortenet, nem? Haverom meselt rola, nekik kotelezo olvasmany volt.

This post was edited by anyd on Nov 4 2014 11:43pm
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Nov 5 2014 03:54am
Quote (anyd @ 5 Nov 2014 07:41)
Quote (Coolface @ Nov 5 2014 12:12am)
en is gondoltam, hogy beleolvasok.
nagyon beteg vagy azert el lehet olvasni mert nem hihetetlenul nagy butasagok vannak benne?
kivancsi lennek mi lehetett a fonok fejeben


Nem mondanám betegnek. Ferdített logikák vannak benne, alaposan alátámasztva, de van rengeteg érdekes kijelentés hitler életérol. Közel sem foglalkozik végig fajelmélettel, inkább megfogalmazza mi a rossz a világon, es hogy lehetne javitani rajta. Tulajdonkeppen egy zsenialois kampanyszoveg

Quote (sylke @ Nov 5 2014 12:41am)
fanni hagyományai
de csak azér, hogy a 2. oldal után már kivánja a halált


Ez valami csajnak a naploja, igaz tortenet, nem? Haverom meselt rola, nekik kotelezo olvasmany volt.


kb ugy vergödik benne a csaj mint amikor jspn ricinek elborul az agya
nemtudom hogy igaz történet-e, de ha igen, akkor remélem jol megrugdosták amiér le is irta
amugy nekem is kötelezö volt

This post was edited by sylke on Nov 5 2014 03:55am
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Nov 5 2014 04:08am
Quote (sylke @ Nov 5 2014 10:54am)
kb ugy vergödik benne a csaj mint amikor jspn ricinek elborul az agya
nemtudom hogy igaz történet-e, de ha igen, akkor remélem jol megrugdosták amiér le is irta
amugy nekem is kötelezö volt


Akkor csak azért ajánlod, hogy szenvedjünk ?:D

Quote (TresholdOfUniverse @ Nov 5 2014 05:11am)
az a brit 200 kotetes lexikon

azt olvassak el


Amit az a csávó írt aki levágta a farkát?

This post was edited by anyd on Nov 5 2014 04:13am
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Nov 5 2014 04:23am
Quote (anyd @ 5 Nov 2014 12:08)
Akkor csak azért ajánlod, hogy szenvedjünk ?:D



Amit az a csávó írt aki levágta a farkát?


ez az elsö postombol nem derült ki?
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Nov 5 2014 04:44am
Quote (sylke @ Nov 5 2014 11:23am)
ez az elsö postombol nem derült ki?


Félreértelmeztem, most már értem mire céloztál
Go Back To Magyar Topic List
Prev1345
Add Reply New Topic New Poll