d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mi A Velemenyed Az Evoluciorol > Masodik Menet
Prev13456Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 4 2014 05:49am
Szia! En hazaertem, ugyhogy majd irj hogy neked is jó lenne ha nem akkor miért nem lehet a baj hogy nem is tudom mit tegyek egy kis segítséget szeretnék kérni egy jó kis játék lesz a következő tartalommal kapcsolatban a mobil jegyek a másik meg a többi meg majd a
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 4 2014 05:51am
Android bullshit generator. Imadom

Sziasztok the UK and Ireland and the other day and night and I am a beautiful person to person who is a bit of a new one by one of the most of the most of the most of the most important things that you can get the most of my favourite place in my opinion.
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Nov 4 2014 05:51am
Aljzatbeton helyreállítása csatornavezetékek szerelése után
gépészeti terem 2,5 0,2 0,1 1 0,05 m³
0,8 0,2 0,1 3 0,05 m³
jobb oldali nöi Wc 3,8 0,5 0,1 1 0,19 m³
ffi Wc 0,5 1,2 0,1 1 0,06 m³
2,7 0,4 0,1 1 0,11 m³
mozgás korlátozott Wc 1,9 0,4 0,1 1 0,08 m³
nappali tartózkodó 2,4 0,5 0,3 2 0,72 m³
4,4 0,1 0,1 1 0,04 m³
1,8 0,3 0,1 1 0,05 m³
2,4 0,3 0,1 1 0,07 m³
1 2 0,05 1 0,10 m³
2,2 0,3 0,03 1 0,02 m³
baloldali ruhatár 2,7 0,4 0,1 1 0,11 m³
2,7 0,3 0,1 1 0,08 m³
baloldali ffi Wc 7,2 0,4 0,1 1 0,29 m³
női Wc 1,85 0,25 0,05 1 0,02 m³
rendezvény terem 0,5 0,5 0,1 4 0,10 m³
12 Aljzatbeton helyreállítása csatornavezetékek szerelése után 2,14 7,5 5,36 m³

Aljzatkiegyenlítés, önterülő anyaggal, 1 cm vastagságig
ffi WC 8,36 m²
nöi WC 8,27 m²
16 Aljzatkiegyenlítés, az új padlóburkolatok alatt, régi fogadó helységénél, önterülő anyaggal, 1 cm vastagságig 16,63 m² 209 192,37 m²

Aljzatkiegyenlítés, önterülő anyaggal, 3 cm vastagságig
teakonyha 11,94 m²
előtér 4,5 m²
női WC 4,5 m²
női mosdó 5,58 m²
ffi WC 4,44 m²
ffi mosdó 4,3 m²
teakonyha-ruhatár közötti szakasza 16,2 m²
hidegburkolat alatt 51,46 m²
csoportos foglalkoztató 49,27 m²
17 Aljzatkiegyenlítés, önterülő anyaggal, 3 cm vastagságig 100,73 m² 141 40,27 m²

Új vakolat régi falicsempe helyén
bal oldal előtér 1,6 2,85 2,65 11,79 m²
teakonyha 3,54 2,65 9,38 m²
nöi íWc 3,09 2,65 8,19 m²
nappali 2,8 2,65 7,42 m²
jobb oldal Wc blokk 6,1 5,9 1,8 2 43,20 m²
gépház 2,85 2,77 2,65 2 29,79 m² pótmunka -29,79 m²
19 Új vakolat régi falicsempe helyén 109,77 m² 80 0,02 m²

Keskenyvakolat pótlás 10 cm szélességig, gépész és elektromos vezetékezés után
orvosi szoba 5,00 3,60 3,80 5,80 18,20 m
gondnoki szoba 4,60 2,20 5,40 2,70 14,90 m
foglalkoztató 1,80 9,20 2,20 3,60 16,80 m
folyosó 2,80 6,50 2,20 6,50 18,00 m
nappali fogadó 12,20 10,80 10,80 1,40 35,20 m
csoportos foglalkoztató 4,60 4,60 4,60 4,60 18,40 m
rendezvény terem, raktárak 2,70 2,70 1,00 6,40 m
teakonyha 1,40 1,40 m
20 Keskenyvakolat pótlás 10 cm szélességig, gépész és elektromos vezetékezés után 129,30 m 130 0,70 m

Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 4 2014 05:51am
Amugy mit irjak a tanaromnak akinek az orajat ma skippelni fogok mert belazasodtam ?
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Nov 4 2014 05:52am
Quote (josheide @ Nov 4 2014 12:51pm)
Amugy mit irjak a tanaromnak akinek az orajat ma skippelni fogok mert belazasodtam ?


cpt megmondja
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 4 2014 05:52am
Köszi szépen a válaszokat a mai nap folyamán kétszer is ütközött vonat halálra gázolt egy férfit Budapesten és egész Magyarország területén ingyenes hirdetés feladás folyamata áruházunkban kapható lesz a magyar gazdaság helyzete
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Nov 4 2014 05:52am
Quote (josheide @ 4 Nov 2014 12:51)
Amugy mit irjak a tanaromnak akinek az orajat ma skippelni fogok mert belazasodtam ?


hogy skippeled az orajat, mert belazasodtal?
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Nov 4 2014 05:52am
Quote (josheide @ 4 Nov 2014 13:51)
Amugy mit irjak a tanaromnak akinek az orajat ma skippelni fogok mert belazasodtam ?


udv
ma kihagyom az orajat mert belazasodtam
regards: *.~politikustomi~.*
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Nov 4 2014 05:53am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 4 2014 05:53am
Quote (josheide @ 4 Nov 2014 12:51)
Amugy mit irjak a tanaromnak akinek az orajat ma skippelni fogok mert belazasodtam ?


Ird neki, hogy its 4:20 soz
Go Back To Magyar Topic List
Prev13456Next
Add Reply New Topic New Poll