Quote (beni @ Nov 2 2014 05:12pm)
Szerinted minden fideszes szavazó trafikos vagy századvéges vagy személyesen orbán viszi el neki borítékban a pénzt?
This, very this
Én, mint sokdiplomás középiskolai tanár és osztályfőnök, táblázatból kikereshetően 179 kilót viszek haza havonta
plusz a vállalkozásomból havi 40-140 kilót (attól függ, mennyi pluszmelót, magántanítványt, fordítást, tolmácsolást stb-t vállalok be)
meg nyáron 2 hónapig kapok havi 103 kiót mint kiképző parancsnok +36 kiló évi rendelkezésre állási díj
Mivel egyetlen fillért sem kapok a fidesztől, és kirúgatni sem tudnának sehonnan, még ha akarnának, sem, bátran kritizálhatom őket, és sokan vagyunk szerintem így
