Quote (Senee @ Nov 1 2014 11:03pm)
igen, éppen ezért nem lesz
ha csatlakoznék is ahhoz a 14,68% "jóemberhez" (bár hogy mi a jó végtére is csak nézőpont kérdése) ugyanazt a hiábavaló harcot vívnám mint az évszázadok során bárki más aki jobbá szerette volna tenni a világot
túl sok az aki nem akarja, hogy jobb legyen/keresztbe tesz
és csak azért is a másikat rugdossa vissza
de ezek igen erősen filozófiai kérdések ádámkám, szóval nem várhatom el, hogy felfogd.. írj be valami cinikus wannabe megjegyzést as usual és mehetünk aludni
imádom, amikor a 8 általánosoddal játszod az intelligens és érett, rengeteg élettapasztalattal rendelkező embert
el kell hogy keserítselek ...
de mondhatom neked, mert csak egy nyomorék fasz vagy, akit az éltet, hogy egész nap sírjon, úgyhogy bb
This post was edited by xGurke on Nov 1 2014 05:05pm