d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Tasziloball Can Into Space
Prev1345678Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 1 2014 05:05pm
Quote (Senee @ Nov 1 2014 11:03pm)
igen, éppen ezért nem lesz


ha csatlakoznék is ahhoz a 14,68% "jóemberhez" (bár hogy mi a jó végtére is csak nézőpont kérdése) ugyanazt a hiábavaló harcot vívnám mint az évszázadok során bárki más aki jobbá szerette volna tenni a világot
túl sok az aki nem akarja, hogy jobb legyen/keresztbe tesz
és csak azért is a másikat rugdossa vissza


de ezek igen erősen filozófiai kérdések ádámkám, szóval nem várhatom el, hogy felfogd.. írj be valami cinikus wannabe megjegyzést as usual és mehetünk aludni


imádom, amikor a 8 általánosoddal játszod az intelligens és érett, rengeteg élettapasztalattal rendelkező embert
el kell hogy keserítselek ...
de mondhatom neked, mert csak egy nyomorék fasz vagy, akit az éltet, hogy egész nap sírjon, úgyhogy bb

This post was edited by xGurke on Nov 1 2014 05:05pm
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 1 2014 05:08pm
van érettségim + szakmám is, + 77 kreditem
de w/e

+ reported ofc

This post was edited by Senee on Nov 1 2014 05:09pm
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 1 2014 05:18pm
Quote (Senee @ Nov 1 2014 11:08pm)
van érettségim + szakmám is, + 77 kreditem
de w/e

+ reported ofc


az már jogot ad arra, hogy játszd az eszedet
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Nov 1 2014 05:18pm
gz
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Nov 1 2014 05:24pm
Quote (Senee @ 2 Nov 2014 01:08)
van érettségim + szakmám is, + 77 kreditem
de w/e

+ reported ofc


szakmád: kukás fasz :DDDDDDDDDDD
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Nov 1 2014 05:26pm
Quote (RRC @ Nov 2 2014 12:24am)
szakmád: kukás fasz :DDDDDDDDDDD


ezt vicces tőled olvasni


van már mit gamelned?
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 1 2014 05:28pm
Quote (xGurke @ Nov 1 2014 11:18pm)
az már jogot ad arra, hogy játszd az eszedet


a véleményem írom le a világról, arról amiről akarom
sajnlom, hogy ilyen kötelező vergődést vált ki belőled ez 24/7
de legalább nem kell egyedül vergődjek
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 1 2014 05:32pm
Quote (Senee @ 2 Nov 2014 01:28)
a véleményem írom le a világról, arról amiről akarom
sajnlom, hogy ilyen kötelező vergődést vált ki belőled ez 24/7
de legalább nem kell egyedül vergődjek


A jspn ha valaki leirja a velemenyet az szakerto.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 1 2014 05:54pm
Quote (Baleee @ Nov 1 2014 11:32pm)
A jspn ha valaki leirja a velemenyet az szakerto.


vagy legalább érettségije van + szakmája + 77 kreditje
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 1 2014 07:18pm
Quote (Taszilo.^ @ Nov 1 2014 02:09pm)
http://3.ii.gl/_BNiBnTmA.png

eletembe eloszor masztam 100 fole \o/


shiiieeeet

én szerintem 80 felé se nagyon tudok mászni, pedig 10 ujjal gépelek

nah, mindjárt teszek egy próbát
Go Back To Magyar Topic List
Prev1345678Next
Add Reply New Topic New Poll