d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Lakberendezés
Prev1345678Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 24 2014 03:08pm
Quote (cowding @ 24 Oct 2014 22:59)
y jacuzzi közben full szar lehet alpesi hegyeket nézni


alpesi hegy
1 kurva fás domboldal, azaztán alpesi hegy bazdmeg

This post was edited by sylke on Oct 24 2014 03:08pm
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Oct 24 2014 03:10pm
Quote (sylke @ 24 Oct 2014 22:08)
alpesi hegy
1 kurva fás domboldal, azaztán alpesi hegy bazdmeg


Jó hát ha tó mellett lenne az jobb lenne.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Oct 24 2014 03:11pm
Quote (sylke @ Oct 24 2014 10:08pm)
alpesi hegy
1 kurva fás domboldal, azaztán alpesi hegy bazdmeg


ezernyi madár otthonát nyújtó erdő
Member
Posts: 445
Joined: Oct 14 2014
Gold: 0.00
Oct 24 2014 03:11pm
Quote (beni @ Oct 24 2014 11:04pm)
Valaki megcsúszik és a nyakát szegi a medence szélén. Nekem ez nem hiányzik.

Azert ezt se lehet teljesen a medencere fogni
Inkabb csak ne retardaltakat hivj meg magadhoz (pl gurket)

http://www.reddit.com/r/AskReddit/comments/2gnn3m/whats_the_worst_thing_youve_seen_happen_at_a_party/
Tessek, valogass, nekem a kedvencem az, amikor egy lyukat vagtak a padloba lancfuresszel, hogy az alagsori hutohoz ne a lepcson kelljen menni.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 24 2014 03:35pm
Quote (xUb0rka @ Oct 24 2014 09:11pm)
Azert ezt se lehet teljesen a medencere fogni
Inkabb csak ne retardaltakat hivj meg magadhoz (pl gurket)

http://www.reddit.com/r/AskReddit/comments/2gnn3m/whats_the_worst_thing_youve_seen_happen_at_a_party/
Tessek, valogass, nekem a kedvencem az, amikor egy lyukat vagtak a padloba lancfuresszel, hogy az alagsori hutohoz ne a lepcson kelljen menni.


nem kell esetleg az accom, hogy arról posztolgass?
lehet jobban befogadnának az emberek
persze az is egy opció, hogy lemásolod a nevemet meg az avámat, de elég tryhard
Member
Posts: 445
Joined: Oct 14 2014
Gold: 0.00
Oct 24 2014 03:39pm
Quote (xGurke @ Oct 24 2014 11:35pm)
nem kell esetleg az accom, hogy arról posztolgass?
lehet jobban befogadnának az emberek
persze az is egy opció, hogy lemásolod a nevemet meg az avámat, de elég tryhard


Epp akartam kerdezni
Miert vagy ennyire jo?
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Oct 24 2014 04:43pm
Quote (Vismajor @ Oct 24 2014 11:03pm)


komolyan azon a létrán kell felmászni az alvózugba?
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 24 2014 04:44pm
Quote (beni @ 25 Oct 2014 00:43)
komolyan azon a létrán kell felmászni az alvózugba?


szerintem hangulatos
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 24 2014 04:52pm
Quote (beni @ Oct 24 2014 11:43pm)
komolyan azon a létrán kell felmászni az alvózugba?


Mondjuk azt tuti átalakíttatnám, de maga a zug nagyon bejön :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev1345678Next
Add Reply New Topic New Poll