☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Lakberendezés
Prev
1
3
4
5
6
7
8
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 1276
Replies: 73
Track Topic
sylke
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold
:
710.00
#41
Oct 24 2014 03:08pm
Quote (cowding @ 24 Oct 2014 22:59)
y jacuzzi közben full szar lehet alpesi hegyeket nézni
alpesi hegy
1 kurva fás domboldal, azaztán alpesi hegy bazdmeg
This post was edited by sylke on Oct 24 2014 03:08pm
ace07
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold
:
26.00
#42
Oct 24 2014 03:10pm
Quote (sylke @ 24 Oct 2014 22:08)
alpesi hegy
1 kurva fás domboldal, azaztán alpesi hegy bazdmeg
Jó hát ha tó mellett lenne az jobb lenne.
beni
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold
:
6,440.13
#43
Oct 24 2014 03:11pm
Quote (sylke @ Oct 24 2014 10:08pm)
alpesi hegy
1 kurva fás domboldal, azaztán alpesi hegy bazdmeg
ezernyi madár otthonát nyújtó erdő
xUb0rka
Member
Posts: 445
Joined: Oct 14 2014
Gold
:
0.00
#44
Oct 24 2014 03:11pm
Quote (beni @ Oct 24 2014 11:04pm)
Valaki megcsúszik és a nyakát szegi a medence szélén. Nekem ez nem hiányzik.
Azert ezt se lehet teljesen a medencere fogni
Inkabb csak ne retardaltakat hivj meg magadhoz (pl gurket)
http://www.reddit.com/r/AskReddit/comments/2gnn3m/whats_the_worst_thing_youve_seen_happen_at_a_party/
Tessek, valogass, nekem a kedvencem az, amikor egy lyukat vagtak a padloba lancfuresszel, hogy az alagsori hutohoz ne a lepcson kelljen menni.
llllllllllll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold
:
0.00
#45
Oct 24 2014 03:35pm
Quote (xUb0rka @ Oct 24 2014 09:11pm)
Azert ezt se lehet teljesen a medencere fogni
Inkabb csak ne retardaltakat hivj meg magadhoz (pl gurket)
http://www.reddit.com/r/AskReddit/comments/2gnn3m/whats_the_worst_thing_youve_seen_happen_at_a_party/
Tessek, valogass, nekem a kedvencem az, amikor egy lyukat vagtak a padloba lancfuresszel, hogy az alagsori hutohoz ne a lepcson kelljen menni.
nem kell esetleg az accom, hogy arról posztolgass?
lehet jobban befogadnának az emberek
persze az is egy opció, hogy lemásolod a nevemet meg az avámat, de elég tryhard
xUb0rka
Member
Posts: 445
Joined: Oct 14 2014
Gold
:
0.00
#46
Oct 24 2014 03:39pm
Quote (xGurke @ Oct 24 2014 11:35pm)
nem kell esetleg az accom, hogy arról posztolgass?
lehet jobban befogadnának az emberek
persze az is egy opció, hogy lemásolod a nevemet meg az avámat, de elég tryhard
Epp akartam kerdezni
Miert vagy ennyire jo?
Vismajor
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold
:
3,747.73
#47
Oct 24 2014 04:03pm
én ezt néztme elég erősen n
http://ingatlan.com/vii-ker/elado+lakas/tegla-epitesu-lakas/budapest+7+kerulet+izabella+utca/20937144?sid=3
beni
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold
:
6,440.13
#48
Oct 24 2014 04:43pm
Quote (Vismajor @ Oct 24 2014 11:03pm)
én ezt néztme elég erősen n
http://ingatlan.com/vii-ker/elado+lakas/tegla-epitesu-lakas/budapest+7+kerulet+izabella+utca/20937144?sid=3
komolyan azon a létrán kell felmászni az alvózugba?
RRC
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold
:
2.84
Warn: 10%
#49
Oct 24 2014 04:44pm
Quote (beni @ 25 Oct 2014 00:43)
komolyan azon a létrán kell felmászni az alvózugba?
szerintem hangulatos
Vismajor
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold
:
3,747.73
#50
Oct 24 2014 04:52pm
Quote (beni @ Oct 24 2014 11:43pm)
komolyan azon a létrán kell felmászni az alvózugba?
Mondjuk azt tuti átalakíttatnám, de maga a zug nagyon bejön
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
3
4
5
6
7
8
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact