Quote (xUb0rka @ 22 Oct 2014 01:07)
Megturt bevandorlo lol
Milyen gondolkozas ez
Oda menj ahol jol erzed magad
Bolded resz meg wtf ?????
gonsolj bele te meg itt is ki vagy kozositve, nemetben hamar jonni fog a telefonzsinor + samli de azert good luck
az adok meg a munkanelkuliseg elol elmenekulhetsz de a sajat balfaszsagod elol nem, paulocoelho'd maximalisan de azert van benne igazsag es majd te is rajosz, bar most ezt ugy is bantasnak veszed es kiragadsz valami konnyentamadhato reszletet abbol amit mondok es arra arrogansan meg folenyeskedve ideokadsz valamit.
ne hogy azt kepzeld, hogy majd japanban odamennek hozzad , hogy nahat rici-san te is szeretsz starcraftozni legyel a baratunk... de mindegy whatever nem pazarlom a karaktereket mert te tenyleg remenytelen vagy
inb4 "mar miert neznenek ki

" vagy barmi egyeb gyerekes kukacoskodo rici post
This post was edited by ElCapitano on Oct 21 2014 09:21pm