d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Adatforgalom > Ado
Prev13456725Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Oct 21 2014 12:02pm
Quote (RRC @ Oct 21 2014 07:58pm)
természetesen ez is a fidesz szavazótáborát fogja erősiteni ami nagyrészt nyugdijas

"a fiatalok úgyis túl sokat töltenek a gép előtt"


kb bennem is ez fordult meg h a nyuggerek majd mennyire örülnek neki h több rezsicsökkentés jön mert beszednek 10 csilliót netadóbol
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Oct 21 2014 12:03pm
Quote (bbaallaaggee @ 21 Oct 2014 20:01)
El kéne olvasni a mondat végét te segg.


tl;dr üzemmódban van biztos
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 21 2014 12:05pm
Quote (RRC @ 21 Oct 2014 20:02)
kezd röhejes lenni, hogy a hirportálok főoldalán a cikkek nagy része arról szól mit baszott el éppen a fidesz

nem tudom erről az amerikai kitiltásról olvastatok-e :D


Jha. Meghivtak okey vacsorazni, kajajukat meg majd megfertozik ebolaval. All ded. Ggwpez
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 21 2014 12:05pm
Quote (Flutter @ 21 Oct 2014 19:00)
orban csinal nekunk rl-t
tobbet segit mint mesh


9/10 kuncogtam
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 21 2014 12:05pm
majd kitalálák h csak 100 forint lesz h látják h tiltakoznak és lássa mindenki mien jolelku a fiedzs, enged
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Oct 21 2014 12:05pm
kiemelném azt, hogy magyarország elöregedő ország, és mari néni biztos megfogja szavazni, mert a dráka unoka gyakrabban fogja meglátogatni



vicc




(amugy kurvára nem szoktam jspn politizálni, de ez felkurt rendesen)

This post was edited by TrollBoss on Oct 21 2014 12:06pm
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 21 2014 12:07pm
Quote (TrollBoss @ 21 Oct 2014 20:05)
kiemelném azt, hogy magyarország elöregedő ország, és mari néni biztos megfogja szavazni, mert a dráka unoka gyakrabban fogja meglátogatni



vicc


ugyanezt irtam én is

eutól is megint kapjuk a szart, ez elég durván a véleménynyilvánitás visszaszoritása megint

tényleg nem csodálkoznék ha kidobnának minket a faszba... le kell innen lépni
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Oct 21 2014 12:08pm
Quote (RRC @ 21 Oct 2014 18:07)
ugyanezt irtam én is

eutól is megint kapjuk a szart, ez elég durván a véleménynyilvánitás visszaszoritása megint

tényleg nem csodálkoznék ha kidobnának minket a faszba... le kell innen lépni


Gyertek Angliába, itt még nincs nagy gebasz, ha meg elbaszódik itt is akkor irány Chile, ott szeretik a Magyarokat és élhető ország, 90%-ban önellátó és nem függ más országoktól.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 21 2014 12:09pm
Quote (Smat @ 21 Oct 2014 20:08)
Gyertek Angliába, itt még nincs nagy gebasz, ha meg elbaszódik itt is akkor irány Chile, ott szeretik a Magyarokat és élhető ország, 90%-ban önellátó és nem függ más országoktól.


valahova latin-amerikába megyek, ott éltek a náci bünözök is sokáig

de ja, anglia lesz ha elvégeztem az egyetemet
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Oct 21 2014 12:09pm
Quote (RRC @ Oct 21 2014 07:07pm)
ugyanezt irtam én is

eutól is megint kapjuk a szart, ez elég durván a véleménynyilvánitás visszaszoritása megint

tényleg nem csodálkoznék ha kidobnának minket a faszba... le kell innen lépni


de érted, az a vicc, hogy jól csinálják, mert mari néni jóska bácsi nem lát ebből semmit

jólhangzó címszavak, rezsicsökkentés, reklámadó etc. Átlagember nem fogja magát azzal gyötörni, hogy utánaszámoljon tulajdonképpen mennyit ért meg neki a rezsicsökkentés, az idióta viszont utánaszámol, látja hogy kijön éves összegre max 2000 forint.
Go Back To Magyar Topic List
Prev13456725Next
Add Reply New Topic New Poll