Quote (RRC @ Oct 21 2014 07:07pm)
ugyanezt irtam én is
eutól is megint kapjuk a szart, ez elég durván a véleménynyilvánitás visszaszoritása megint
tényleg nem csodálkoznék ha kidobnának minket a faszba... le kell innen lépni
de érted, az a vicc, hogy jól csinálják, mert mari néni jóska bácsi nem lát ebből semmit
jólhangzó címszavak, rezsicsökkentés, reklámadó etc. Átlagember nem fogja magát azzal gyötörni, hogy utánaszámoljon tulajdonképpen mennyit ért meg neki a rezsicsökkentés, az idióta viszont utánaszámol, látja hogy kijön éves összegre max 2000 forint.