d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Kurvahollo Vallomasa
Prev13456Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 20 2014 03:03pm
Quote (rezsobacsi @ 20 Oct 2014 22:59)
Gyere dotazni mostanaban jatszom egy nap par gamet mindig:d


Jovoheten szunetem van es pesten lrszek sokat. Du-estenkent 2-3 mehet. De csak pandat vsgyok hajlandp tolni. Lassan 100 game utan is 65% winrate es 5,5-6 kozotti kda. Elso nem support herom kb amivel aktivan tolom.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 20 2014 03:04pm
Quote (Baleee @ 20 Oct 2014 23:03)
Jovoheten szunetem  van es pesten lrszek sokat. Du-estenkent 2-3 mehet. De csak pandat vsgyok hajlandp tolni. Lassan 100 game utan is 65% winrate es 5,5-6 kozotti kda. Elso nem support herom kb amivel aktivan tolom.


Na jo nem csak pandat de vagy mid vagy off. Mindegy csak solo legyen. Max teged supportollak max dual lanen.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 20 2014 03:14pm
Quote (rezsobacsi @ Oct 20 2014 08:40pm)
remelem nincsenek tisztaban a szuleid azzal hogy mekkora szanalmat hoztak a vilagra, szegeny edesanyad ha tudna mekkora elbaszott szardarab a fia...


kb ez
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Oct 20 2014 03:19pm
csá
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 20 2014 07:08pm
Quote (Rawen @ Oct 20 2014 08:42pm)
na jó nekem ez elég, aki akar megtalál steamen, battleneten, facebookon etc
teljesen feleslegesen vesztegetem itt az időmet, egy ideje már amúgy is alig postoltam komolyan mert nincs olyan dolog amiről ne tudnék valahol jobban beszélgetni, itt maximum 1-2 ember van/téma, csak a rák ömlik rám mindenhonnan, inkább rászoktatom magam, hogy máshol lurkoljak
inb4 senee, vanek, rici meg hasonló fogyatékkal élők örülnek majd, élvezzétek csak, hogy nincs itt semmi, megéri

azért kell topic mert legyen hova +1ezni meg régen ez divat volt most meg csak eltünedeztek az emberek, do u even attentionwhore

végső logout ~15 perc múlva de már addig se postolok csak nézem ahogy ég a világ

tips fedora


blank
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Oct 20 2014 07:26pm
++
napi 2 ertelmes post van kb, a tobbi mind flame vagy a retardok szenvedese
en is csak 3-4 topicot nezek
mas topicnak amugy sem latom 75%at, a tobbi meg a trollok etetese

also: -1 ribanc
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Oct 21 2014 03:23pm
-100% holló
-50% rajzolt pina
+1 spamtopic

de amúgy jó döntés, minden baszogatás nélkül mondom
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 27 2014 08:55am
ezt a topicot kár lenne hagyni elsüllyedni
Member
Posts: 445
Joined: Oct 14 2014
Gold: 0.00
Oct 27 2014 09:27am
Bumpoljatok meg ezt a rakas tragyat :d
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Oct 27 2014 09:46am
Quote (TuskesVanek @ 27 Oct 2014 14:55)
ezt a topicot kár lenne hagyni elsüllyedni


Teged kene elsullyeszteni..
Go Back To Magyar Topic List
Prev13456Next
Add Reply New Topic New Poll