Quote (xUb0rka @ Oct 20 2014 06:40pm)
Nem ertem a szitut, valaki szakertse meg, oke h jarika mindig is arrogans nagykepu elviselhetetlen vot etc, viselkedni sose tudott
De rrc pl regen nem volt ennyire seggfajos, gurke se csak bogott egesz nap, mi tortenik
azt magyarázd meg, hogy mit járatod a szádat multikról meg sírásról amikor ez legalább a 10. multid amivel próbálsz beilleszkedni mint egy nyomorult kutya