d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ricike Megy Az Utcán Szembe Jön Vele Egy Idegen > Há Te Vagy Aza Nyomorult Ricike Mondja
Prev134567Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Oct 20 2014 12:26pm
Quote (MarcusD @ 20 Oct 2014 20:23)
hát ez aztán kurva hasznos, aztán nézed hogy miért jön kéthetente egy 30k-s csekk


Quote (Karan2_Returned @ 20 Oct 2014 20:22)
Rakot kapott az itteni szinvonaltol, igy inkabb meg idöben olajra lepett.


megértem

Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 20 2014 12:28pm
Quote (MarcusD @ 20 Oct 2014 19:23)
hát ez aztán kurva hasznos, aztán nézed hogy miért jön kéthetente egy 30k-s csekk


??????
Member
Posts: 445
Joined: Oct 14 2014
Gold: 0.00
Oct 20 2014 12:40pm
Nem ertem a szitut, valaki szakertse meg, oke h jarika mindig is arrogans nagykepu elviselhetetlen vot etc, viselkedni sose tudott
De rrc pl regen nem volt ennyire seggfajos, gurke se csak bogott egesz nap, mi tortenik
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Oct 20 2014 12:46pm
Quote (Rawen @ 20 Oct 2014 20:26)
megértem


Quote (Cpt_Ghost @ 20 Oct 2014 20:28)
??????


melegek vagytok
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 20 2014 12:56pm
Quote (xUb0rka @ Oct 20 2014 06:40pm)
Nem ertem a szitut, valaki szakertse meg, oke h jarika mindig is arrogans nagykepu elviselhetetlen vot etc, viselkedni sose tudott
De rrc pl regen nem volt ennyire seggfajos, gurke se csak bogott egesz nap, mi tortenik


azt magyarázd meg, hogy mit járatod a szádat multikról meg sírásról amikor ez legalább a 10. multid amivel próbálsz beilleszkedni mint egy nyomorult kutya
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Oct 20 2014 01:11pm
Quote (xGurke @ 20 Oct 2014 20:56)
azt magyarázd meg, hogy mit járatod a szádat multikról meg sírásról amikor ez legalább a 10. multid amivel próbálsz beilleszkedni mint egy nyomorult kutya


nevetgélek
Member
Posts: 445
Joined: Oct 14 2014
Gold: 0.00
Oct 20 2014 01:15pm
Quote (xGurke @ Oct 20 2014 08:56pm)
azt magyarázd meg, hogy mit járatod a szádat multikról meg sírásról amikor ez legalább a 10. multid amivel próbálsz beilleszkedni mint egy nyomorult kutya


nevetgelek
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Oct 20 2014 01:30pm
Quote (xGurke @ Oct 20 2014 07:56pm)
azt magyarázd meg, hogy mit járatod a szádat multikról meg sírásról amikor ez legalább a 10. multid amivel próbálsz beilleszkedni mint egy nyomorult kutya


hagyjad mar szegenyt, teljesen fogyatekos

nem kell vele beszelgetni, csak szivd a veret
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 20 2014 01:34pm
komolyan sracok, ezt most muszaj?
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 20 2014 01:35pm
Quote (jarabekg @ 20 Oct 2014 21:30)
hagyjad mar szegenyt, teljesen fogyatekos

nem kell vele beszelgetni, csak szivd a veret


te is eltakarodhatnál, nem értem minek jöttél vissza mr. ego
Go Back To Magyar Topic List
Prev134567Next
Add Reply New Topic New Poll