d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Milyen Telefonjaid Voltak? > Idorendbe
Prev1345679Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 82.11
Oct 16 2014 08:47am
Quote (Senee @ 16 Oct 2014 15:40)
nokia3510i vmikor 2002 környékén
nokia2680 vmikor 2008ba
nokia c2-01 2011től

gecire nem mozgatnak meg a mobilok


Megértem. Egy iPhone árából eleg sokáig tudsz wowkolachips kombozni
Member
Posts: 42,127
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Oct 16 2014 08:49am
Nem fogok keresni pontos modellt, csak emlekbol. 15/16 voltam elsore.

Sonyeriksony t230
Nokia 5200? Ilyen utesallo valami.
Sonyerikszoni t630
Nokia megint talan 6300 volt az a fem?
Nokia 5800 , jo 3-4 evig
Samsung Beam (mai napig lekkedvencebb)
Szoni xperia s
Most pedig Xiaomi Redmi van.

Durva. Azt hittem alig valtogattam , de igy leirva rajovok h oreg vagyok es azert nyomogattam en is nem egyet...
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 16 2014 08:53am
Quote (Psyclon @ Oct 16 2014 02:47pm)
Megértem. Egy iPhone árából eleg sokáig tudsz wowkolachips kombozni


ha sokpénzem lenne is leszarnám


mondjuk olyan ipadot vennék mert azzal tudok wcn is hearthstonezni
Member
Posts: 2,669
Joined: Oct 15 2010
Gold: 133.37
Oct 16 2014 08:56am
Nokia 3310
SonyEricsson T100
Siemens C60
Nokia 6020
Nokia E52

Most: Nexus 4
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Oct 16 2014 09:31am
egy siemens volt az elso, amire lehetett zenet szerkeszteni, nyomogattad a gombokat, es akkor azokat a hangokat lejatszotta csengohangnak, osztarsamnak volt hozza ilyen cheat kodja, es akkor belepotyogtem a how much is the fish-t, utana volt egy ilyen csepp es utesallo siemens, annak mar volt kameraja, a legujabb pedig a mostani, lg shine, ez a 3 volt/van
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Oct 16 2014 02:15pm
Nokia 6210, aztán egy másik Nokia aminek nem rémlik a típusa, majd iphone 4s, ami decemberben lesz 3 éves.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 16 2014 02:17pm
először azt hittem poénból irkálják az emberek h iphone 4s meg 5s ÖTS :XDGXD?GH
XDMKG de aztán ránéztem és az a tenyleges tipusa vicces
Member
Posts: 1,860
Joined: Nov 21 2006
Gold: 2.70
Oct 16 2014 02:20pm
Quote (Baleee @ 16 Oct 2014 13:40)
... es kihasznalod egyebkent a 4G adta lehetosegeket? : D
En is gondolkodtam, hogy 635 legyen, de nem tudtam volna kihasznalni.


totálisan :'D főleg amikor a semmi közepén vagyok és örülök hogy azt látom hogy E, a H+ helyett. amugy baromira nem veszem észre a különbséget.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 16 2014 02:23pm
Quote (Xundu @ 16 Oct 2014 21:20)
totálisan :'D főleg amikor a semmi közepén vagyok és örülök hogy azt látom hogy E, a H+ helyett. amugy baromira nem veszem észre a különbséget.


nem értek hozza, de ezt imo amúgy is kiírja
legalábbis most hétvégén mászkáltunk a hegyekben és folyamatosan E meg H+ között ugrált
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Oct 16 2014 03:19pm
siemens S55 -> volt hozzá anno rácsatolható kamerám
nokia 3650
sony ericsson k550i
sony ericsson w880i
nokia c202
samsung galaxy ace03

This post was edited by bamboo on Oct 16 2014 03:19pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1345679Next
Add Reply New Topic New Poll