d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Hany Evig Toltad Aktivan A D2-t?
Prev13456Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 10 2014 05:21am
Quote (Senee @ Oct 10 2014 07:47am)
az egész napod be van táblázva olyan dolgokkal amik még csak nem is szórakoztatóak és nem tehetsz ellene semmit mert vagy mész dolgozni vagy éhen halsz
van 3 hét szabid egész évre és akkor 52 hétből 3hetet hagynak élni és juthat időd arra amiket szeretsz csinálni (szar helyeken még azt is megmondják mikor vedd/veheted ki meg hogyan)

sok hülye meg még gyereket is vállal, hogy még akkor se legyen szabadideje mikor lehetne mert azt is kötelezettségekre kell majd elköltenie
nem mellesleg az még akkor is ott van mikor dolgozol szal hazamész meg fel se kelsz még/már azzal kell foglalkoznod, hogy a gyerekkel mi van
csodálkozol, hogy mindenki türelmetlen feszült meg szarik arra mi van a társadalommal/politikában?! hát arra sincs idejük, hogy magukkal folgalkozzanak

de nem igaz nem tanulnak/néznek körbe és gondolkodnak el rajta, hogy mekkora faszság a házasság/gyerekvállalás
csak fejest ugranak bele mert unatkoznak vagy mert mindenki ezt csinálja/ez az élet rendje etc vagy nem tudom de nevetséges


Tanuld meg elvezni a monoton munkat es hirtelen moka es kacagas lesz az elet.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 10 2014 05:27am
Quote (Karan2_Returned @ Oct 10 2014 11:21am)
Tanuld meg elvezni a monoton munkat es hirtelen moka es kacagas lesz az elet.


nincs bajom ezzel a munkával mert akkor már sokkal jobban vergődnék még ha ez is szar lenne

nekem a kötelezővel van bajom (hogy nem azt csinálok akkor és amit akarok) meg hogy időre kell keljek
Member
Posts: 6,350
Joined: Sep 5 2007
Gold: 50.10
Oct 10 2014 05:28am
Kb 11 évet, de ebből az első 1-2 csak single player volt.
Aztán amíg teljesen ki nem ismertem addig sc, majd utánna csak hcl és chc.
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Oct 10 2014 10:35am
Passz. Túl sok.
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Oct 10 2014 10:49am
9-10
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
Oct 10 2014 11:37am
[x] 7-8


Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Oct 10 2014 01:01pm
Kilenc évig, a D3 megjelenéséig. Ez full bnet.

Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Oct 10 2014 04:06pm
Quote (Senee @ Oct 10 2014 10:42am)
támogatlak téged is 1 millioval, ha megnyerem a 10 millio eurot az esti sorsoláson


:D
Am komolyra véve a szót sztem 10-ből tuti nem adnál csak úgy 1-et.. jóesetben 10-20 000 FT-ot :)
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 10 2014 04:13pm
Quote (Lacii @ Oct 10 2014 10:06pm)
:D
Am komolyra véve a szót sztem 10-ből tuti nem adnál csak úgy 1-et.. jóesetben 10-20 000 FT-ot :)


forintra gondoltam

az új euró jackpoton 10 millio euró a főnyeremény
az 3 milliárd forint

simán adnék 1 milliót :xd



de am nem adtam fel mert 660 forint egy mező lól... abbol veszek 3 mező ötöslottót
és az esély a főnyereményre 1 a 90 milliohoz... ötöslottón meg 1 a 44 milliohoz
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Oct 10 2014 04:16pm
Quote (Senee @ Oct 10 2014 11:13pm)
forintra gondoltam

az új euró jackpoton 10 millio euró a főnyeremény
az 3 milliárd forint

simán adnék 1 milliót :xd



de am nem adtam fel mert 660 forint egy mező lól... abbol veszek 3 mező ötöslottót
és az esély a főnyereményre 1 a 90 milliohoz... ötöslottón meg 1 a 44 milliohoz


én ha megnyerném vmi lottó főnyereményt nem merném nyilvánosra hozni, tuti legyilkolnák az egész családom&engem is érte:S
Go Back To Magyar Topic List
Prev13456Next
Add Reply New Topic New Poll