Quote (Senee @ Oct 10 2014 07:47am)
az egész napod be van táblázva olyan dolgokkal amik még csak nem is szórakoztatóak és nem tehetsz ellene semmit mert vagy mész dolgozni vagy éhen halsz
van 3 hét szabid egész évre és akkor 52 hétből 3hetet hagynak élni és juthat időd arra amiket szeretsz csinálni (szar helyeken még azt is megmondják mikor vedd/veheted ki meg hogyan)
sok hülye meg még gyereket is vállal, hogy még akkor se legyen szabadideje mikor lehetne mert azt is kötelezettségekre kell majd elköltenie
nem mellesleg az még akkor is ott van mikor dolgozol szal hazamész meg fel se kelsz még/már azzal kell foglalkoznod, hogy a gyerekkel mi van
csodálkozol, hogy mindenki türelmetlen feszült meg szarik arra mi van a társadalommal/politikában?! hát arra sincs idejük, hogy magukkal folgalkozzanak
de nem igaz nem tanulnak/néznek körbe és gondolkodnak el rajta, hogy mekkora faszság a házasság/gyerekvállalás
csak fejest ugranak bele mert unatkoznak vagy mert mindenki ezt csinálja/ez az élet rendje etc vagy nem tudom de nevetséges
Tanuld meg elvezni a monoton munkat es hirtelen moka es kacagas lesz az elet.