☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Futotok Mar?
Prev
1
3
4
5
6
7
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 1029
Replies: 63
Track Topic
sylke
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold
:
710.00
#41
Oct 8 2014 11:52am
Quote (fahrii @ 8 Oct 2014 19:40)
Faszért fűtenénk amikor kinnt még 15+ fokok vannak
ja, ki azaz állat aki manapság nem akar elkapni egy jo kis tüdögyulladást
micsoda emberek élnek
ezér tartunk itt
vergödj csak
hanem
fahrii
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold
:
0.00
#42
Oct 8 2014 11:56am
Quote (sylke @ 8 Oct 2014 18:52)
ja, ki azaz állat aki manapság nem akar elkapni egy jo kis tüdögyulladást
micsoda emberek élnek
ezér tartunk itt
vergödj csak
hanem
Ebben az időben még kabátot se hordok. Póló + pulcsi max.
sylke
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold
:
710.00
#43
Oct 8 2014 11:57am
Quote (fahrii @ 8 Oct 2014 19:56)
Ebben az időben még kabátot se hordok. Póló + pulcsi max.
azér ne csapd ki erre
bazdmegmarnemtudom
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold
:
6,352.66
#44
Oct 8 2014 12:00pm
Quote (Akizk @ 8 Oct 2014 19:06)
Áprilisban költöztem ide és azt nem tudom, hogy van-e fűtés
De am is,
Svájc
ban nincs hideg, vagy ha van is egy
svájc
i nem fázik.
Svájc
ban!
ennyi a lenyeg
This post was edited by bazdmegmarnemtudom on Oct 8 2014 12:00pm
GoreKnight9
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold
:
4.20
#45
Oct 8 2014 12:00pm
Quote (fahrii @ 8 Oct 2014 19:56)
Ebben az időben még kabátot se hordok. Póló + pulcsi max.
a te testeddel en se vennek fol semmit
de hat en csak egy egyszeru halando vagyok
HunIndex
Member
Posts: 2,669
Joined: Oct 15 2010
Gold
:
133.37
#46
Oct 8 2014 12:03pm
Én mindennap mikor haza érek ki kell szellőztetni, mert olyan rohadt meleg van. És ez nem vicc. Télen is elég keveset fűtünk.
fahrii
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold
:
0.00
#47
Oct 8 2014 12:05pm
Quote (GoreKnight9 @ 8 Oct 2014 19:00)
a te testeddel en se vennek fol semmit
de hat en csak egy egyszeru halando vagyok
az izom jó hőszigetelő
SummertimeClothes
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold
:
411.00
#48
Oct 8 2014 12:12pm
en amugy telen napi egyszer legalabb kimegyek az erkelyre es bekotrom a lakasba a rajta levo havat hogy ne legyen olyan meleg
Taszilo.^
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold
:
3,000.00
#49
Oct 8 2014 12:15pm
Quote (SummertimeClothes @ Oct 8 2014 07:12pm)
en amugy telen napi egyszer legalabb kimegyek az erkelyre es bekotrom a lakasba a rajta levo havat hogy ne legyen olyan meleg
na es nyaron miert nem?
bazdmegmarnemtudom
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold
:
6,352.66
#50
Oct 8 2014 12:15pm
Quote (Taszilo.^ @ 8 Oct 2014 20:15)
na es nyaron miert nem?
nyaron folyekony nitrogent szurcsolget
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
3
4
5
6
7
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact