d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Futotok Mar?
Prev134567Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 8 2014 11:52am
Quote (fahrii @ 8 Oct 2014 19:40)
Faszért fűtenénk amikor kinnt még 15+ fokok vannak


ja, ki azaz állat aki manapság nem akar elkapni egy jo kis tüdögyulladást
micsoda emberek élnek
ezér tartunk itt
vergödj csak
hanem
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Oct 8 2014 11:56am
Quote (sylke @ 8 Oct 2014 18:52)
ja, ki azaz állat aki manapság nem akar elkapni egy jo kis tüdögyulladást
micsoda emberek élnek
ezér tartunk itt
vergödj csak
hanem


Ebben az időben még kabátot se hordok. Póló + pulcsi max.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 8 2014 11:57am
Quote (fahrii @ 8 Oct 2014 19:56)
Ebben az időben még kabátot se hordok. Póló + pulcsi max.


azér ne csapd ki erre
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Oct 8 2014 12:00pm
Quote (Akizk @ 8 Oct 2014 19:06)
Áprilisban költöztem ide és azt nem tudom, hogy van-e fűtés :D De am is, Svájcban nincs hideg, vagy ha van is egy svájci nem fázik. Svájcban! :D


ennyi a lenyeg

This post was edited by bazdmegmarnemtudom on Oct 8 2014 12:00pm
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Oct 8 2014 12:00pm
Quote (fahrii @ 8 Oct 2014 19:56)
Ebben az időben még kabátot se hordok. Póló + pulcsi max.


a te testeddel en se vennek fol semmit
de hat en csak egy egyszeru halando vagyok
Member
Posts: 2,669
Joined: Oct 15 2010
Gold: 133.37
Oct 8 2014 12:03pm
Én mindennap mikor haza érek ki kell szellőztetni, mert olyan rohadt meleg van. És ez nem vicc. Télen is elég keveset fűtünk.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Oct 8 2014 12:05pm
Quote (GoreKnight9 @ 8 Oct 2014 19:00)
a te testeddel en se vennek fol semmit
de hat en csak egy egyszeru halando vagyok


az izom jó hőszigetelő
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Oct 8 2014 12:12pm
en amugy telen napi egyszer legalabb kimegyek az erkelyre es bekotrom a lakasba a rajta levo havat hogy ne legyen olyan meleg
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Oct 8 2014 12:15pm
Quote (SummertimeClothes @ Oct 8 2014 07:12pm)
en amugy telen napi egyszer legalabb kimegyek az erkelyre es bekotrom a lakasba a rajta levo havat hogy ne legyen olyan meleg


na es nyaron miert nem?
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Oct 8 2014 12:15pm
Quote (Taszilo.^ @ 8 Oct 2014 20:15)
na es nyaron miert nem?


nyaron folyekony nitrogent szurcsolget
Go Back To Magyar Topic List
Prev134567Next
Add Reply New Topic New Poll