Quote (Senee @ Oct 7 2014 10:03pm)
amúgy nem csak az elnyomottaknak, az elnyomóknak is van lelki bajuk amiket nem tudtak feldolgozni
ma rendeltem erről egy könyvet, majd elolvasom, hátha tudok segíteni neked is
apukád nem fordított rád elég figyelmet és ezért keresel áldozatokat?!
érdekes módon nagyon más (jakrebakg-en kívül) nem leli órákon át örömét abban, hogy másokat basztasson/alázzon
ha a fórumon való trollkodást basztatásnak/alázásnak fogod fel, akkor veled lehet probléma
lassan 7 éve vagyok itt, de egy kezemen meg tudom számolni hányszor írtam komolyan valami bántót
ez csak ilyen időtöltés szarás/evés/kávézás/cigizés/etc közben
és nem mellesleg szórakoztató is ahogy rici meg vanek vergődik
te már más kategória vagy, téged őszintén sajnállak és nem is (nagyon) basztatlak