d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Kiket Bírsz A Subról
Prev13456714Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,127
Joined: May 29 2006
Gold: 22,978.27
Trader: Trusted
Oct 7 2014 03:26pm
Amúgy nagyjából mindenkit bírok. Van 1-2 ember, akinek a stílusa irritál, de őt sem utálom. Bár eléggé read only vagyok, pláne mostanában...
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Oct 7 2014 03:27pm
nerfhydra mivel személyesen ismerem
smat mert én bírom azt az idiótát
harmadiknak vagy anamyt mondanám, vagy bugot, talán inkább előbbit, mostanában sokat buzulunk

de jóba vagyok mindenkivel a subon, nem nagyon utálok senkit
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 7 2014 03:28pm
Quote (RiNGiSpiLeR @ Oct 7 2014 09:13pm)
Senee
Vanek
Rici


10/10
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 7 2014 03:31pm
Quote (RiNGiSpiLeR @ 7 Oct 2014 23:26)
Amúgy nagyjából mindenkit bírok. Van 1-2 ember, akinek a stílusa irritál, de őt sem utálom. Bár eléggé read only vagyok, pláne mostanában...


de azért ricingert te is késelnéd
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Oct 7 2014 03:31pm
a poe-s bagazst
+aki (_jojjon_poezni)
Member
Posts: 31,127
Joined: May 29 2006
Gold: 22,978.27
Trader: Trusted
Oct 7 2014 03:34pm
Quote (RRC @ 7 Oct 2014 23:31)
de azért ricingert te is késelnéd


Alap.

Hogy nem. ^^

Én is (mint innen sokan mások) találkoztam vele irl...
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 7 2014 03:55pm
Quote (RiNGiSpiLeR @ Oct 7 2014 09:34pm)
Alap.

Hogy nem. ^^

Én is (mint innen sokan mások) találkoztam vele irl...


és?
btw ha te tényleg ezt a 3 embert bírod legjobban a subról akkor kezdem érteni mi a baj a moderációval
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 7 2014 04:03pm
Quote (xGurke @ Oct 7 2014 09:55pm)
és?
btw ha te tényleg ezt a 3 embert bírod legjobban a subról akkor kezdem érteni mi a baj a moderációval


amúgy nem csak az elnyomottaknak, az elnyomóknak is van lelki bajuk amiket nem tudtak feldolgozni
ma rendeltem erről egy könyvet, majd elolvasom, hátha tudok segíteni neked is

apukád nem fordított rád elég figyelmet és ezért keresel áldozatokat?!

érdekes módon nagyon más (jakrebakg-en kívül) nem leli órákon át örömét abban, hogy másokat basztasson/alázzon
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Oct 7 2014 04:05pm
cp
senee
saenchai
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 7 2014 04:07pm
Quote (Senee @ Oct 7 2014 10:03pm)
amúgy nem csak az elnyomottaknak, az elnyomóknak is van lelki bajuk amiket nem tudtak feldolgozni
ma rendeltem erről egy könyvet, majd elolvasom, hátha tudok segíteni neked is

apukád nem fordított rád elég figyelmet és ezért keresel áldozatokat?!

érdekes módon nagyon más (jakrebakg-en kívül) nem leli órákon át örömét abban, hogy másokat basztasson/alázzon


ha a fórumon való trollkodást basztatásnak/alázásnak fogod fel, akkor veled lehet probléma
lassan 7 éve vagyok itt, de egy kezemen meg tudom számolni hányszor írtam komolyan valami bántót
ez csak ilyen időtöltés szarás/evés/kávézás/cigizés/etc közben
és nem mellesleg szórakoztató is ahogy rici meg vanek vergődik
te már más kategória vagy, téged őszintén sajnállak és nem is (nagyon) basztatlak
Go Back To Magyar Topic List
Prev13456714Next
Add Reply New Topic New Poll