Quote (TuskesVanek @ 8 Oct 2014 12:41)
actually engem elszomorít, hogy ilyen kilátástalannak érzi a helyzetét
Szerintem is szomoru, de ha koveted egy ideje akkor tudhatod hogy Senee korulmenyei nem is annyira rosszak, csak nem hajlando barmit tenni onmagaert.