d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Vergodes Topik
Prev1345679Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 8 2014 05:32am
amugy ez tényleg jó topic mert itt ontopic potyogtathatom a könnyeim

szoval most ujfent beirom ide is hogy mennyire nem akarom úgy leélni az életem, hogy állandóan időre kelek meg kötelező dolgokat kell csináljak
de ha nem a lottó akkor mi ment meg? nekem kéne tenni érte
most lesz egy vizsga ahhoz meg modulzáró de nehezemre esik tanulni gecire
de ha meglenne ez is meg a vizsga is akkor már előrébb lennék pénzbe és akkor majd februárba vagy fasztudja megint fösulinak nekifutni ha azt megcsinalnam mégtöbb pénz aztán doktorálni(?:X:DX:D) és csak verhetnem a fszszamom a rendelöbe vagy hol a picsába
de hát még a jól keresők0 is időre kelnek meg kötelezettségeik vannak
faszomat

nekem csak pénz kell és hagyjon mindenki a faszba békén a hülyeségeivel
mindenki lelkisérült vagy legalábbis neurotikus és neked mindhez alkalmazkodni/kezelni kell valahogyan nekem ehhez nincs kedvem
mindenkivel külön eljátszani ezeket a kötelező köröket mindenkinek magyarázni megmagyarázni meg megérteni/megértetni


ez olyan mint mikor az országban szeretnél értelmet csinalni a hülye fejekben hogy FIDESZ OMG
de az a baj most mindenkivel egyesével ülj le és akkor órák/napok hosszas megértetése h mi a fzsas van?! de ha meg csak kiállsz azt mondod az igazat akkor az 1000 hülye 1000 féleképpen értelmezi a hülye fejével a többi akinek meg érdekébe ütközik a közjó az meg úgy forgatja ki direkt hogy a sok hülye jól fel legyen háborodva miatta és akkor megint bszsahatod az egeszet
fosadék világ fosadék társadalma
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Oct 8 2014 05:38am
Quote (Senee @ Oct 8 2014 01:32pm)
amugy ez tényleg jó topic mert itt ontopic potyogtathatom a könnyeim

szoval most ujfent beirom ide is hogy mennyire nem akarom úgy leélni az életem, hogy állandóan időre kelek meg kötelező dolgokat kell csináljak
de ha nem a lottó akkor mi ment meg? nekem kéne tenni érte
most lesz egy vizsga ahhoz meg modulzáró de nehezemre esik tanulni gecire
de ha meglenne ez is meg a vizsga is akkor már előrébb lennék pénzbe és akkor majd februárba vagy fasztudja megint fösulinak nekifutni ha azt megcsinalnam mégtöbb pénz aztán doktorálni(?:X:DX:D) és csak verhetnem a fszszamom a rendelöbe vagy hol a picsába
de hát még a jól keresők0 is időre kelnek meg kötelezettségeik vannak
faszomat

nekem csak pénz kell és hagyjon mindenki a faszba békén a hülyeségeivel
mindenki lelkisérült vagy legalábbis neurotikus és neked mindhez alkalmazkodni/kezelni kell valahogyan nekem ehhez nincs kedvem
mindenkivel külön eljátszani ezeket a kötelező köröket mindenkinek magyarázni megmagyarázni meg megérteni/megértetni


ez olyan mint mikor az országban szeretnél értelmet csinalni a hülye fejekben hogy FIDESZ OMG
de az a baj most mindenkivel egyesével ülj le és akkor órák/napok hosszas megértetése h mi a fzsas van?! de ha meg csak kiállsz azt mondod az igazat akkor az 1000 hülye 1000 féleképpen értelmezi a hülye fejével a többi akinek meg érdekébe ütközik a közjó az meg úgy forgatja ki direkt hogy a sok hülye jól fel legyen háborodva miatta és akkor megint bszsahatod az egeszet
fosadék világ fosadék társadalma


Senee meg mindig mosolyt tud csalni az arcomra :)
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 8 2014 05:40am
Quote (tevetavamultija @ Oct 8 2014 11:38am)
Senee meg mindig mosolyt tud csalni az arcomra :)


pedig ezen inkább sírni kéne
ezért szörnyű a világ ugyanis
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 8 2014 05:41am
Quote (tevetavamultija @ Oct 8 2014 12:38pm)
Senee meg mindig mosolyt tud csalni az arcomra :)


actually engem elszomorít, hogy ilyen kilátástalannak érzi a helyzetét
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 8 2014 05:43am
Quote (TuskesVanek @ Oct 8 2014 11:41am)
actually engem elszomorít, hogy ilyen kilátástalannak érzi a helyzetét


actually ez nem csak az én helyzetemre érvényes
mindenki ebbe a szarba él ugyanis
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 8 2014 09:21am
Quote (Senee @ 8 Oct 2014 13:32)
amugy ez tényleg jó topic mert itt ontopic potyogtathatom a könnyeim

szoval most ujfent beirom ide is hogy mennyire nem akarom úgy leélni az életem, hogy állandóan időre kelek meg kötelező dolgokat kell csináljak
de ha nem a lottó akkor mi ment meg? nekem kéne tenni érte
most lesz egy vizsga ahhoz meg modulzáró de nehezemre esik tanulni gecire
de ha meglenne ez is meg a vizsga is akkor már előrébb lennék pénzbe és akkor majd februárba vagy fasztudja megint fösulinak nekifutni ha azt megcsinalnam mégtöbb pénz aztán doktorálni(?:X:DX:D) és csak verhetnem a fszszamom a rendelöbe vagy hol a picsába
de hát még a jól keresők0 is időre kelnek meg kötelezettségeik vannak
faszomat

nekem csak pénz kell és hagyjon mindenki a faszba békén a hülyeségeivel
mindenki lelkisérült vagy legalábbis neurotikus és neked mindhez alkalmazkodni/kezelni kell valahogyan nekem ehhez nincs kedvem
mindenkivel külön eljátszani ezeket a kötelező köröket mindenkinek magyarázni megmagyarázni meg megérteni/megértetni


ez olyan mint mikor az országban szeretnél értelmet csinalni a hülye fejekben hogy FIDESZ OMG
de az a baj most mindenkivel egyesével ülj le és akkor órák/napok hosszas megértetése h mi a fzsas van?! de ha meg csak kiállsz azt mondod az igazat akkor az 1000 hülye 1000 féleképpen értelmezi a hülye fejével a többi akinek meg érdekébe ütközik a közjó az meg úgy forgatja ki direkt hogy a sok hülye jól fel legyen háborodva miatta és akkor megint bszsahatod az egeszet
fosadék világ fosadék társadalma


ty info
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Oct 10 2014 02:22am
Bump
Gurke itt a helyed
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 10 2014 03:46am
kár hogy utólag nem lehet boldot adni neki
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Oct 10 2014 04:03am
Quote (Senee @ Oct 10 2014 11:46am)
kár hogy utólag nem lehet boldot adni neki


Adj fgt nyitok ujat :)
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 10 2014 05:53am
Quote (TuskesVanek @ 8 Oct 2014 12:41)
actually engem elszomorít, hogy ilyen kilátástalannak érzi a helyzetét


Szerintem is szomoru, de ha koveted egy ideje akkor tudhatod hogy Senee korulmenyei nem is annyira rosszak, csak nem hajlando barmit tenni onmagaert.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1345679Next
Add Reply New Topic New Poll