sörből sose szerettem a barnákat
pedig normál sörből inkább ilyen zlatyt vagy pilsnert iszom, szóval nem a keresű ellen vagyok, mert azok pont arra húznak
csak a barnának van valami utóíze nekem
de azért búzasör citrommal >>> all
This post was edited by Anarkin on Oct 7 2014 04:17am