d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Napi Hany Orat Toltesz Azzal
Prev134567Next
Closed New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 5 2014 11:46am
Quote (TuskesVanek @ Oct 5 2014 05:45pm)
fogd már fel, hogy nem fogják leszedni a postblockert

ha képesek lennének ignorálni, akkor nem vergődnének rajtam fél éve

ugyanúgy direkt csinálják ezt, mint ahogy én, aki nem vette eddig még észre, az hülye

end of story


:zzz:

btw imádom hogy minden szellemi fogyatékos aki idetalál az oldalra az esküdt ellenségének tekint engem
vonzom a tardokat :zzz:
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 5 2014 11:47am
Quote (xGurke @ Oct 5 2014 06:46pm)
:zzz:

btw imádom hogy minden szellemi fogyatékos aki idetalál az oldalra az esküdt ellenségének tekint engem
vonzom a tardokat :zzz:


folytasd csak gürgü, basszuk szét a fórumot :D

én benne vagyok, nyitogass csak még topicokat, spammelj össze mindent, úgy látszik neked ez kell :D
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Oct 5 2014 11:47am
szeretem a mocskos faszokat
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 5 2014 11:48am
Quote (TuskesVanek @ Oct 5 2014 05:47pm)
folytasd csak gürgü, basszuk szét a fórumot :D

én benne vagyok, nyitogass csak még topicokat, spammelj össze mindent, úgy látszik neked ez kell :D


??? :zzz:
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 5 2014 11:48am
Quote (xGurke @ Oct 5 2014 06:48pm)
??? :zzz:


ezaz spammelj még gürgü

ha neked van rám időd, akkor nekem is van rád :D

mesélj még
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Oct 5 2014 11:49am
Quote (xGurke @ Oct 5 2014 06:46pm)
:zzz:

btw imádom hogy minden szellemi fogyatékos aki idetalál az oldalra az esküdt ellenségének tekint engem
vonzom a tardokat :zzz:


arra emlekszel meg minket ki oltott mikor idetalaltunk 2008 vegen?
oli?

emlekszem egy topicban kaptuk a rezet mind2en :DDD
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 5 2014 11:50am
Quote (TuskesVanek @ Oct 5 2014 05:48pm)
ezaz spammelj még gürgü

ha neked van rám időd, akkor nekem is van rád :D

mesélj még


holnap írok egy programot ami automatikusan válaszol a hülyeségeidre, de most nincs erre időm, sry :zzz:
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 5 2014 11:50am
:zzz:
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 5 2014 11:50am
Quote (xGurke @ Oct 5 2014 06:50pm)
holnap írok egy programot ami automatikusan válaszol a hülyeségeidre, de most nincs erre időm, sry :zzz:


vergődj még gürgü :)
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 5 2014 11:50am
Quote (Flutter @ Oct 5 2014 05:49pm)
arra emlekszel meg minket ki oltott mikor idetalaltunk 2008 vegen?
oli?

emlekszem egy topicban kaptuk a rezet mind2en :DDD


y, oli :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev134567Next
Closed New Topic New Poll