d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Honnan Ered A Fórum Nicked > értelmes Topic
Prev13456719Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 2 2014 05:16am
Quote (tevetavamultija @ Oct 2 2014 12:11pm)
Np
Jsps talira attol meg eljohetsz)


nincs kedvem a verekedéshez (
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Oct 2 2014 05:17am
Quote (TuskesVanek @ Oct 2 2014 01:16pm)
nincs kedvem a verekedéshez (


Nekem sincs)
Ha a 70 iqs emberek nem jonnek nem is lesz)
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 2 2014 05:19am
Quote (tevetavamultija @ 2 Oct 2014 12:17)
Nekem sincs)
Ha a 70 iqs emberek nem jonnek nem is lesz)


sose volt még verekedés mondjuk
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Oct 2 2014 05:21am
Quote (Cpt_Ghost @ Oct 2 2014 01:19pm)
sose volt még verekedés mondjuk


Az se jarabeken mult, hanem az emberek turelmen, hogy senki nem rakta meg helyre par kiados pofonnal. En tobbet nem kockaztatnam.
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Oct 2 2014 05:25am
Quote (josheide @ Oct 2 2014 10:56am)
O egy magyar srac volt, akivel egy jodarabig jatszottam es csinalt egy accot az osztrak haverom tiszteletere.

A gyerek lescammelte anno DIRt, Kajnit, Norlesst, es anyd Levivel karoltve meg engem is (bar en visszakaptam a cuccaim ).


Az eleg bonyolult sztori volt, szerintem ti loptatok le eloszor engem lel.


nekem onnan jon a nevem hogy probaltam anno neveket regelni de minden foglalt volt. Beirtam hogy kurva anyád, az ekezetet es a karomkodast kicenzurazta es ami maradt leokeztam
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Oct 2 2014 05:30am
egyszer majd rájöttök
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 2 2014 05:40am
Balinak hivtak csaladba kicsi koromtol. Aztan az lett.
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
Oct 2 2014 05:42am
Mythos szo mindig is tetszett es ezert lett ez (remlik h vmi konyvben is volt vmi amit igy hivtak de mar nem emlekszem)
az infamous meg meg pso-s klanom volt a vilaghaboru elott
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Oct 2 2014 05:47am
22. lebannolt accom után ez maradt, kösz
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 2 2014 05:50am
Quote (TrollBoss @ Oct 2 2014 12:30pm)
egyszer majd rájöttök


Kedvenc animeszereplöd neve?
Go Back To Magyar Topic List
Prev13456719Next
Add Reply New Topic New Poll