d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mindjart Talalkozok
Prev1345
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 2 2014 10:42am
Quote (Vismajor @ 2 Oct 2014 17:32)
Írjátok már le melyik cégnél buziskodtok


EPAM Named #6 on Forbes' List of America's 25 Fastest-Growing Tech Companies
http://www.epam.com/
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 2 2014 11:03am
Quote (Vismajor @ 2 Oct 2014 18:41)
most ki a bunkó


Senki. Nem mondtam rád semmi csúnyát vagy bántót.

De pont passzolt a "buziskodtokhoz" a dolog.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 2 2014 11:14am
Quote (CyberPunk666 @ Oct 2 2014 02:10pm)
Gurke melyik épületben lehet, mert a mienk 4 emeletes.


wtf man
cc osztályon vagy és nem a régi épületben?
strange
én ott vagyok, a nagy téglában

budapesten vagy egyáltalán? :DDDDDDDDDD

This post was edited by xGurke on Oct 2 2014 11:16am
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 2 2014 11:17am
Quote (xGurke @ 2 Oct 2014 19:14)
wtf man
cc osztályon vagy és nem a régi épületben?
strange
én ott vagyok, a nagy téglában


Állítólag mi most lettünk CC eddig valami AE akármi voltunk.
A D épületben vagyunk a 3. emeleten és jövőre megyünk át az újba ott a sarkon.

Btw ma vettem át a beléptetőkártyámat, jött az e-mail, hogy átvehetem a vagyonvédelmi szolgálatnál, odamegyek megkérdezni az egyik kollégához, hogy az mégis hol van, erre röhögve mondják, hogy az a porta :D

Quote (xGurke @ 2 Oct 2014 19:14)
budapesten vagy egyáltalán? :DDDDDDDDDD


Igen.

This post was edited by CyberPunk666 on Oct 2 2014 11:18am
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 2 2014 11:19am
Quote (CyberPunk666 @ Oct 2 2014 05:17pm)
Állítólag mi most lettünk CC eddig valami AE akármi voltunk.
A D épületben vagyunk és jövőre megyünk át az újba ott a sarkon.

Btw ma vettem át a beléptetőkártyámat, jött az e-mail, hogy átvehetem a vagyonvédelmi szolgálatnál, odamegyek megkérdezni az egyik kollégához, hogy az mégis hol van, erre röhögve mondják, hogy az a porta :D


az az új épület portája elvileg, a kis épület
hát nem tudom, hogy így mikor fogunk találkozni, mert én meg pont kedd csütörtök nem járok be (néha bemegyek kedden délután)
de majd csapatunk valamit
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 2 2014 11:24am
Quote (xGurke @ 2 Oct 2014 19:19)
az az új épület portája elvileg, a kis épület
hát nem tudom, hogy így mikor fogunk találkozni, mert én meg pont kedd csütörtök nem járok be (néha bemegyek kedden délután)
de majd csapatunk valamit


Majd ha lesz netem bent, akkor könnyebb lesz, mert bent is csapathatom a jsp-t. Most ma még a gépem is csak ideiglenes, mert amit kaptam volna az folyton elhalálozott.
Ezért most egy használt hp elitebook 8540w van nálam, pedig zbookot kaptam volna vadiújat :(
Go Back To Magyar Topic List
Prev1345
Add Reply New Topic New Poll