Quote (xGurke @ 2 Oct 2014 19:14)
wtf man
cc osztályon vagy és nem a régi épületben?
strange
én ott vagyok, a nagy téglában
Állítólag mi most lettünk CC eddig valami AE akármi voltunk.
A D épületben vagyunk a 3. emeleten és jövőre megyünk át az újba ott a sarkon.
Btw ma vettem át a beléptetőkártyámat, jött az e-mail, hogy átvehetem a vagyonvédelmi szolgálatnál, odamegyek megkérdezni az egyik kollégához, hogy az mégis hol van, erre röhögve mondják, hogy az a porta

Quote (xGurke @ 2 Oct 2014 19:14)
budapesten vagy egyáltalán? :DDDDDDDDDD
Igen.
This post was edited by CyberPunk666 on Oct 2 2014 11:18am