Quote (Vismajor @ Sep 29 2014 06:04pm)
Amíg családdal vagyok panel, itt nem kell a másik miatt szívnom kb semmiben
kertesbe majd ha családot alapítok, akkor viszont must
en is panelba élek és egyszer csötörés volt vmi faszrákos nyugdijas miatt és nem szarhattam egy napig
el kellett mennem a plázába szarjak