d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Milyen Hazban Lax > :~)
Prev1345678Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 29 2014 11:49am
Quote (tevetava @ Sep 29 2014 05:48pm)
hanem?


a méz


ez lesz az új szuperdrog neve amit kifejleszt

This post was edited by Senee on Sep 29 2014 11:49am
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Sep 29 2014 11:49am
Egy eve egy jopofa tarsashazban, az elött olyan panelben ahol megfordulni is alig lehetett.
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Sep 29 2014 12:02pm
Ikerlakás
legszarabb kombo

szomszédod is van, kerted is van
fu all
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 29 2014 12:04pm
Amíg családdal vagyok panel, itt nem kell a másik miatt szívnom kb semmiben
kertesbe majd ha családot alapítok, akkor viszont must
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 29 2014 12:05pm
Quote (Vismajor @ Sep 29 2014 06:04pm)
Amíg családdal vagyok panel, itt nem kell a másik miatt szívnom kb semmiben
kertesbe majd ha családot alapítok, akkor viszont must


en is panelba élek és egyszer csötörés volt vmi faszrákos nyugdijas miatt és nem szarhattam egy napig
el kellett mennem a plázába szarjak
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 29 2014 12:06pm
btw gyerek mellé kell a kert, mert ha sok az energia, akkor csak kirakod oda, és levezeti.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 29 2014 12:06pm
Quote (CyberPunk666 @ Sep 29 2014 06:06pm)
btw gyerek mellé kell a kert, mert ha sok az energia, akkor csak kirakod oda, és levezeti.


vagy felnő a telepen és repper lesz
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Sep 29 2014 12:07pm
Quote (Senee @ Sep 29 2014 07:06pm)
vagy felnő a telepen és repper lesz


niggert olvastam lol
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 29 2014 12:07pm
Quote (Senee @ 29 Sep 2014 20:06)
vagy felnő a telepen és repper lesz


A kicsi gyereket nem lehet lerakni a telepre, az később jön.
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Sep 29 2014 12:08pm
Quote (Taszilo.^ @ Sep 29 2014 06:07pm)
niggert olvastam lol


én taszilot
jk
Go Back To Magyar Topic List
Prev1345678Next
Add Reply New Topic New Poll