d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Vágod Az Orrszőrödet? > Asd
Prev1345
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 27 2014 09:44pm
senee felkelt és most írogat a ksi buzi :))
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 27 2014 09:51pm
riportolva inzultus miatt nem kell megköszönni
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 27 2014 09:52pm
amúgy még le se feküdtem X:DXD?::XD:XD megnéztem a vitathatatlan 1-2-3-om-at
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Sep 28 2014 04:32am
Quote (Vismajor @ Sep 28 2014 05:24am)
nekem az asszony szedi, basszus, ilyen rendes havi kínzás ami után számolom a napokat a következőig
bárcsak itt lenne chadler és ő szedné


Viszmajor))
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Sep 28 2014 04:54am
nem, alig lenne mit vágni
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Sep 28 2014 06:30am
Quote (Karan2_Returned @ 27 Sep 2014 23:19)
Küldjek facen kepet a dus mellszörzetemröl? :$


Mondjuk az nekem is van, bar dunno mennyire szamit dusnak, de fekete szorszalak. :/ Meg hasamon is.
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Sep 28 2014 02:13pm
Quote (Vismajor @ 28 Sep 2014 05:24)
nekem az asszony szedi, basszus, ilyen rendes havi kínzás ami után számolom a napokat a következőig
bárcsak itt lenne chadler és ő szedné


>asszonynak hivni a baratnodet shiggydiggy
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Sep 29 2014 12:06am
Nem látom sehol az official borotválod-e a segglyukadat topikot
Go Back To Magyar Topic List
Prev1345
Add Reply New Topic New Poll