d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Mit Gondolsz Jarabekről
Prev13456710Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Sep 23 2014 01:23am
Quote (Senee @ 23 Sep 2014 08:21)
mindig amellé állok aki kisebbségben van

csordában könnyű másokat rugdosni, büszkék lehettek magatokra


ha egy visszaeso eroszakolorol van szo, akkor is melle allsz, mert kisebbsegben van?
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 23 2014 01:25am
Quote (Fej @ Sep 23 2014 07:23am)
ha egy visszaeso eroszakolorol van szo, akkor is melle allsz, mert kisebbsegben van?


visszahozod az életbe, begyogyitod a sebeit a megeroszakolt kislanynak azzal, hogy porig alazod, eltorod kezet/labat annak a nyomorultnak?!
az más kérdés, hogy dolgoztatnám ingyen a bányába de azzal, hogy kegyetlenkedsz vele; nem leszel jobb ember és senkit nem hozol vissza az életbe
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 79.11
Sep 23 2014 01:26am
Quote (Fej @ 23 Sep 2014 08:23)
ha egy visszaeso eroszakolorol van szo, akkor is melle allsz, mert kisebbsegben van?


Ott a pont.
De szerintem csak trollkodott.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 23 2014 01:28am
Quote (Psyclon @ Sep 23 2014 07:26am)
Ott a pont.
De szerintem csak trollkodott.


nem, nem trollkodás
ezzel kb azt mondjátok, hogy a kövezés meg ezek a nyilvános kivégzések jók (amin a sok fasz kiéli a beteges vágyait legálisan)

gondoljatok bele.. sokkal több hasznot lehet kifacsarni belőlük, ha életük végéig dolgoztatjuk őket mindenféle szar helyen ahova normális ember nem menne be pl csatornatakaritás vagy akrámi
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 79.11
Sep 23 2014 01:29am
Quote (Senee @ 23 Sep 2014 08:25)
visszahozod az életbe, begyogyitod a sebeit a megeroszakolt kislanynak azzal, hogy porig alazod, eltorod kezet/labat annak a nyomorultnak?!
az más kérdés, hogy dolgoztatnám ingyen a bányába de azzal, hogy kegyetlenkedsz vele; nem leszel jobb ember és senkit nem hozol vissza az életbe


Nem kell jobb embernek lennie senkinek egy ilyen esetben. Az legtöbb emberben nemes egyszerűséggel van igazság érzet.
Es attól hogy le vagod a faszat egy pedofilnak es ledaralod majd megitatod vele meg nem leszel rossz ember.
Egyszerűen csak megadod azt annak a pedofilnak amit érdemel. Es ezzel minden ember egyet fog érteni ha nem is mondja ki.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 23 2014 01:34am
Quote (Psyclon @ Sep 23 2014 07:29am)
Nem kell jobb embernek lennie senkinek egy ilyen esetben. Az legtöbb emberben nemes egyszerűséggel van igazság érzet.
Es attól hogy le vagod a faszat egy pedofilnak es ledaralod majd megitatod vele meg nem leszel rossz ember.
Egyszerűen csak megadod azt annak a pedofilnak amit érdemel. Es ezzel minden ember egyet fog érteni ha nem is mondja ki.


az is egy betegség
a buzi se tehet róla, hogy buzi és hiába a többség által jobban elfogadott, hogy a férfi a pinát szereti; őt az nem hozza izgalomba

olyan mintha azért vernének téged agyon mert kancsalnak születtél

jó mondjuk abban igazad van, hogy ha már a tettek mezejére lép a pedofil az azért büntetendő kell legyen erősen
de akik még nem csináltak semmit azok csak beteg emberek és kb szenvedés minden napjuk az életben, mert sosem érezhetnek igazi örömöket (amikre szükségük van) az életükben
én őket se bántanám de ugyanúgy bezárnám csatornamunkára (e: mármint akik a tettek mezejére léptek)

se a kisgyerekeknek nem lesz jobb attól, hogy megcsonkitod azt az adott faszt se senkinek nem lesz belőle haszna
igazságérzet.... a bosszú meg ezek a gyűlölet-folytató-generáló szarok miatt tart ott a világ ahol

This post was edited by Senee on Sep 23 2014 01:44am
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Sep 23 2014 02:07am
van csocsóasztala, tehát jó arc
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 79.11
Sep 23 2014 02:12am
Quote (Senee @ 23 Sep 2014 08:34)
az is egy betegség
a buzi se tehet róla, hogy buzi és hiába a többség által jobban elfogadott, hogy a férfi a pinát szereti; őt az nem hozza izgalomba

olyan mintha azért vernének téged agyon mert kancsalnak születtél

jó mondjuk abban igazad van, hogy ha már a tettek mezejére lép a pedofil az azért büntetendő kell legyen erősen
de akik még nem csináltak semmit azok csak beteg emberek és kb szenvedés minden napjuk az életben, mert sosem érezhetnek igazi örömöket (amikre szükségük van) az életükben
én őket se bántanám de ugyanúgy bezárnám csatornamunkára (e: mármint akik a tettek mezejére léptek)

se a kisgyerekeknek nem lesz jobb attól, hogy megcsonkitod azt az adott faszt se senkinek nem lesz belőle haszna
igazságérzet.... a bosszú meg ezek a gyűlölet-folytató-generáló szarok miatt tart ott a világ ahol


Kit érdekel a haszon? Ne legyél mar barom.
Nem lesz a társadalomnak haszna a dologból.
Mar bocs de ki nem szarja le ezt ilyen helyzetben?

En azt mondom, hogy dögöljön meg az aki megerőszakol egy gyereket.

Nem lep a tettek mezejére.
Na itt egy story:
2 éve kb nyáron jött ide egy szülő szólni, hogy egy pasi a gyerekeket kamerazza a gyerek medencében /3-6 évesek/ es az élményben.
A pedofil állatot a kapuig rugdostam kb mert meg nekem akart jönni, hogy ezt lehet meg stb.
Ja es tangaban jarkalt.
Nesze neked. Csak ott alt egy szál tangaban es kamerazta a gyerekeket. Akar később a te gyereked.
Vidd haza wc-t takarítani bazd.

Es akkor te meg akarod védeni az ilyet. Grat.

This post was edited by Psyclon on Sep 23 2014 02:16am
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 23 2014 02:16am
Quote (Psyclon @ 23 Sep 2014 10:12)
Kit érdekel a haszon? Ne legyél mar barom.
Nem lesz a társadalomnak haszna a dologból.
Mar bocs de ki nem szarja le ezt ilyen helyzetben?

En azt mondom, hogy dögöljön meg az aki megerőszakol egy gyereket.


Pedig a legtöbb tinikurva a molesztált gyerekekből lesz.
Hogy kúrnánk legálisan 14-15 éves kisribiket nélkülük?
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 79.11
Sep 23 2014 02:17am
Quote (CyberPunk666 @ 23 Sep 2014 09:16)
Pedig a legtöbb tinikurva a molesztált gyerekekből lesz.
Hogy kúrnánk legálisan 14-15 éves kisribiket nélkülük?


Legyél uszodanester es megtudod.
Nem egy 14 éves picsat kell levakarni magamról egy egy nyár alkalmából.

This post was edited by Psyclon on Sep 23 2014 02:18am
Go Back To Magyar Topic List
Prev13456710Next
Add Reply New Topic New Poll