d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Skot Fuggetlenseg > Te Hogyan Szavaznal?
Prev13456714Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Sep 18 2014 01:11pm
Ha skot lennek kilepnek a rakba angliabol mielött a muszlimok vannak többsegben.
Member
Posts: 3,172
Joined: May 9 2007
Gold: 981.00
Sep 18 2014 01:14pm
Quote (Karan2_Returned @ Sep 18 2014 07:11pm)
Ha skot lennek kilepnek a rakba angliabol mielött a muszlimok vannak többsegben.


skóciában nincs sok muszlim + skócia nem angliában van
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 18 2014 01:19pm
Ha kiválnak, akkor amíg csatlakoznak az euhoz jó drága lesz a skót whiskey.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Sep 18 2014 01:21pm
Quote (suppa @ Sep 18 2014 08:14pm)
skóciában nincs sok muszlim + skócia nem angliában van


Pont ezert kell meg most lepniük mielött tul kesö.
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Sep 18 2014 01:37pm
Quote (Karan2_Returned @ 18 Sep 2014 19:11)
Ha skot lennek kilepnek a rakba angliabol mielött a muszlimok vannak többsegben.


Anglia =/= Egyesült Királyság
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Sep 18 2014 01:42pm
nem mindegy neked?
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Sep 18 2014 01:46pm
szerintem lépjenek ki a nagy britanniából mert akkor angliában csak wales és írországia marad
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Sep 18 2014 01:50pm
Quote (anyd @ 18 Sep 2014 19:46)
szerintem lépjenek ki a nagy britanniából mert akkor angliában csak wales és írországia marad


Ettől amúgy rákot tudnék kapni, van jó pár ismerősöm akik nem tudnak különbséget tenni Anglia-Wales-Írország között, Anglia oszt jónapot..
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Sep 18 2014 02:00pm
Quote (Smat @ Sep 18 2014 08:37pm)
Anglia =/= Egyesült Királyság


Te is csak amerikat irsz oszt puszi, nem azt hogy Amerikai Egyesült Allamok.

De ha nagyon akarod akkor atterek a Großbritannien elnevezesre.
Member
Posts: 3,172
Joined: May 9 2007
Gold: 981.00
Sep 18 2014 02:14pm
Quote (Karan2_Returned @ Sep 18 2014 08:00pm)
Te is csak amerikat irsz oszt puszi, nem azt hogy Amerikai Egyesült Allamok.

De ha nagyon akarod akkor atterek a Großbritannien elnevezesre.


az usára nem csak ő mond amerikát, hanem majdnem mindenki, és meg is van az oka, imho azért mert az amerikával kapcsolatos dolgok 90%-a az usára referál.

amit te mondasz az viszont más tészta, az egyszerű suttyó tanulatlanság amivel legtöbb helyen kinevetnek. :(
Go Back To Magyar Topic List
Prev13456714Next
Add Reply New Topic New Poll