Quote (Karan2_Returned @ Sep 18 2014 08:00pm)
Te is csak amerikat irsz oszt puszi, nem azt hogy Amerikai Egyesült Allamok.
De ha nagyon akarod akkor atterek a Großbritannien elnevezesre.
az usára nem csak ő mond amerikát, hanem majdnem mindenki, és meg is van az oka, imho azért mert az amerikával kapcsolatos dolgok 90%-a az usára referál.
amit te mondasz az viszont más tészta, az egyszerű suttyó tanulatlanság amivel legtöbb helyen kinevetnek.