☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Sub-sorozes > Mert Mindenki Lusta Megszervezni
Prev
1
3
4
5
6
7
79
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 9818
Replies: 789
Track Topic
ElCapitano
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold
:
0.18
#41
Sep 16 2014 07:14am
siman lehet rola szó, rókalyuk a kiraly-wesselenyi kozott? 500 huf a sör + vodka es egesz kenyelmes kis hely.
cowding
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold
:
122.92
#42
Sep 16 2014 07:17am
Quote (ElCapitano @ Sep 16 2014 03:14pm)
siman lehet rola szó, rókalyuk a kiraly-wesselenyi kozott? 500 huf a sör + vodka es egesz kenyelmes kis hely.
Az eleg lecsuszott hely amennyire tudom, nem?
NerfHydraDPS
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold
:
43.51
#43
Sep 16 2014 07:18am
ott a helyem
ElCapitano
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold
:
0.18
#44
Sep 16 2014 07:27am
Quote (cowding @ 16 Sep 2014 15:17)
Az eleg lecsuszott hely amennyire tudom, nem?
dunno en voltam parszor egyi utan, 5-6 ora magasagaban es nem volt senki kb, a pultos normalis volt, vannak fotelek, asztalok.
Cpt_Ghost
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold
:
80.00
#45
Sep 16 2014 07:32am
Quote (SummertimeClothes @ 16 Sep 2014 13:51)
Nem hagynám ki
Aki te moat mo-n vagy ugyia nem?
Cpt_Ghost
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold
:
80.00
#46
Sep 16 2014 07:33am
Quote (NerfHydraDPS @ 16 Sep 2014 14:18)
ott a helyem
Te is eljohetnel egesz nyugodtan szerintem
SummertimeClothes
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold
:
411.00
#47
Sep 16 2014 07:38am
Quote (Cpt_Ghost @ 16 Sep 2014 15:32)
Aki te moat mo-n vagy ugyia nem?
?
nem
viszont osziszunetben leszek egy hetre actually
AngryBug
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold
:
0.16
#48
Sep 16 2014 07:46am
mostanaban nemsok kedvem van kimozdulni
HunIndex
Member
Posts: 2,669
Joined: Oct 15 2010
Gold
:
133.37
#49
Sep 16 2014 07:50am
Szerintem én is elmennék. Kedd és szerda is jó.
Helyet nem tudok ajánlani, max a Zseb sörözőt. (Kertész és Dob u. sarkán) (ami Juhász régi törzshelyén nyílt nem emlékszem annak mi volt a neve.) Bár nem tudom hogy kedden az nyitva van-e. Ászok 290, Dreher valami 310.
AngryBug
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold
:
0.16
#50
Sep 16 2014 07:52am
Quote (HunIndex @ Sep 16 2014 01:50pm)
Szerintem én is elmennék. Kedd és szerda is jó.
Helyet nem tudok ajánlani, max a Zseb sörözőt. (Kertész és Dob u. sarkán) (ami Juhász régi törzshelyén nyílt nem emlékszem annak mi volt a neve.) Bár nem tudom hogy kedden az nyitva van-e. Ászok 290, Dreher valami 310.
ott sokszor voltam
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
3
4
5
6
7
79
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact