d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sub-sorozes > Mert Mindenki Lusta Megszervezni
Prev13456779Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Sep 16 2014 07:14am
siman lehet rola szó, rókalyuk a kiraly-wesselenyi kozott? 500 huf a sör + vodka es egesz kenyelmes kis hely.
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Sep 16 2014 07:17am
Quote (ElCapitano @ Sep 16 2014 03:14pm)
siman lehet rola szó, rókalyuk a kiraly-wesselenyi kozott? 500 huf a sör + vodka es egesz kenyelmes kis hely.


Az eleg lecsuszott hely amennyire tudom, nem?
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Sep 16 2014 07:18am
ott a helyem
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Sep 16 2014 07:27am
Quote (cowding @ 16 Sep 2014 15:17)
Az eleg lecsuszott hely amennyire tudom, nem?


dunno en voltam parszor egyi utan, 5-6 ora magasagaban es nem volt senki kb, a pultos normalis volt, vannak fotelek, asztalok.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 16 2014 07:32am
Quote (SummertimeClothes @ 16 Sep 2014 13:51)
Nem hagynám ki


Aki te moat mo-n vagy ugyia nem?
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 16 2014 07:33am
Quote (NerfHydraDPS @ 16 Sep 2014 14:18)
ott a helyem


Te is eljohetnel egesz nyugodtan szerintem
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Sep 16 2014 07:38am
Quote (Cpt_Ghost @ 16 Sep 2014 15:32)
Aki te moat mo-n vagy ugyia nem?


?
nem
viszont osziszunetben leszek egy hetre actually
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Sep 16 2014 07:46am
mostanaban nemsok kedvem van kimozdulni
Member
Posts: 2,669
Joined: Oct 15 2010
Gold: 133.37
Sep 16 2014 07:50am
Szerintem én is elmennék. Kedd és szerda is jó.
Helyet nem tudok ajánlani, max a Zseb sörözőt. (Kertész és Dob u. sarkán) (ami Juhász régi törzshelyén nyílt nem emlékszem annak mi volt a neve.) Bár nem tudom hogy kedden az nyitva van-e. Ászok 290, Dreher valami 310.
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Sep 16 2014 07:52am
Quote (HunIndex @ Sep 16 2014 01:50pm)
Szerintem én is elmennék. Kedd és szerda is jó.
Helyet nem tudok ajánlani, max a Zseb sörözőt. (Kertész és Dob u. sarkán) (ami Juhász régi törzshelyén nyílt nem emlékszem annak mi volt a neve.) Bár nem tudom hogy kedden az nyitva van-e. Ászok 290, Dreher valami 310.


ott sokszor voltam :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev13456779Next
Add Reply New Topic New Poll