d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Mi Voltal A Gimiben
Prev13456Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 16 2014 01:04am
Quote (Rawen @ 16 Sep 2014 07:53)
9-ben reper voltam, aztán 10. környékén elkezdtem más dolgokat is hallgatni osztálytársak hatására, bejött a goa meg a power metal, innentől már nem nagyon lehetett zene alapján kategorizálni, aztán egyre több minden, mondjuk most már csak cringelek azon amiket akkor hallgattam.
Eléggé nerd suliba jártam de az osztály 2 felé volt szakadva, voltak a nem annyira kockák akik elég buták voltak meg voltak a liberális kockák akikkel állandóan politizáltunk etc, ahol én is voltam ofc, de ez sem annyira noliferek gyülekezete volt mert itt voltak a goasok akikkel voltam partykon meg házibulikban is néha, de simán csináltunk 4-5 napos lanpartykat szinte minden szünetben.


mirin.
en egesz kozepsuli alatt eleg keveset buliztam/akarmi az osztalytarsaimmal, mert ahanyan voltunk annyi felol bejaros emberek voltak, aztan eleg nehez volt barmit is szervezni, nagy ritkan azert osszejott
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Sep 16 2014 01:18am
Quote (Cpt_Ghost @ 16 Sep 2014 09:04)
mirin.
en egesz kozepsuli alatt eleg keveset buliztam/akarmi az osztalytarsaimmal, mert ahanyan voltunk annyi felol bejaros emberek voltak, aztan eleg nehez volt barmit is szervezni, nagy ritkan azert osszejott


aztán jött az egyetem, mindenki szétszóródott és szartam arra, hogy új haverokat keressek, azóta annyi életem sincs mint volt
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Sep 16 2014 01:24am
metálos vagyok, leginkább black vonalon, de külsőben ez nem nyilvánul meg egyáltalán, sőt röhögök az ilyen true arcokon, akik kifestik a pofájukat meg full feketében tolják. szóval teljesen átlagos a megjelenésem, és alapvetően tudom tolerálni mások zenei ízlését pl. bulikon kifejezetten szeretem ha nem az én stílusom érvényesül, hanem amit a többség szeret :D
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Sep 16 2014 01:26am
Csakis a jóféle verhanyas
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Sep 16 2014 02:30am
rók a király, volt zenekaros pólóm meg pulcsim és bákkáncsom. manapság persze gáz lenne, valahogy ugy érzem magam mint lacc2

zenei izlésem is sokkal versatile-bb
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Sep 16 2014 03:19am
Quote (ElCapitano @ Sep 16 2014 08:38am)
Nalunk voltak az ilyen gyuros buta arcok, akik johnny bravoba toltak mindig csajozni akartak de fail, a nyomorekok, , meg akik sutyiban narkóztak, züllöttek. (en valahol a 2-3. kozott voltam top lül)


miert nevetek
es miert irom be
a kurva anyamat
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 16 2014 04:10am
Quote (anyd @ 16 Sep 2014 09:30)
rók a király, volt zenekaros pólóm meg pulcsim és bákkáncsom. manapság persze gáz lenne, valahogy ugy érzem magam mint lacc2

zenei izlésem is sokkal versatile-bb


that feel :D
mondjuk en meg mindig hasznalom a bakancsom, ha airsoftozni megyek h3h3
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Sep 16 2014 04:16am
Én kúrtam a gimiben, nem ilyen faszságokkal foglalkoztam
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Sep 16 2014 04:17am
szakközépben kocka
egyetemen stréber kocka
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Sep 16 2014 04:24am
Quote (bbaallaaggee @ Sep 16 2014 12:16pm)
Én kúrtam a gimiben, nem ilyen faszságokkal foglalkoztam


igen
en is
Go Back To Magyar Topic List
Prev13456Next
Add Reply New Topic New Poll